У Судилківській ОТГ перевіряли «Дітей вулиці»

Cлужбою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з працівниками Судилківської сільської ради в середу, 21 березня, проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» на території Судилківської ОТГ, зокрема, у селах Кліментовичі, Білокриниччя та Судилків. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Рейд проводиться з метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у них, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх.

Під час рейду обстежено умови проживання 7 сімей, діти яких опинилися в складних життєвих обставинах та які перебувають на профілактичному обліку та контролі в службі у справах дітей. За результатами проведеної роботи складено акти обстеження умов проживання сімей.

З батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виховання своїх дітей, шкідливості вживання алкогольних напоїв, цільового використання державної соціальної допомоги, недопущення вчинення насильства в сім’ї відносно дітей.

Нагадаємо, 20 березня профілактичний рейд «Діти вулиці» провели у Грицеві.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці