Як у Шепетівському районі протидіють насильству в сім’ях

Семінар-нараду та «круглий стіл» з фахівцями із соціальної роботи територіальних громад Шепетівського району на тему «Протидія насиллю в сім’ї» та «Протипожежна безпека в зимовий період» пройшов 12 лютого. У заході взяли участь районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, сектор превенції відділу поліції та міськрайонним відділом пробації. Про це повідомила Шепетівська РДА.

В семінарі взяли участь Ігор Ковальчук, в.о. начальника відділу пробації, Олексій Мельничук, інспектор сектору превенції міськрайонного відділу поліції. В ході наради проаналізовано стан правопорушень та злочинності серед неповнолітніх та молоді в районі, визначені основні напрямки співпраці соціальної сфери з правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування по роботі з особами із групи ризику, спільні профілактичні заходи в сім’ях та місцях відпочинку молоді (клуби, бари, кафе тощо).

Спеціаліст управління соціального захисту населення Ігор Кравець ознайомив присутніх з новим Законом України від 7 грудня 2017 року № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Спільна робота відповідних служб, з якими укладені угоди про співпрацю, з сім’ями, підлітками та молоддю сприятиме зменшенню правопорушень та злочинності, випадків домашнього насильства.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці