Підсумки і плани депутатів Радикальної партії

Підсумки і плани депутатів Радикальної партії

Для депутатів Шепетівської міської ради рік, що минає, видався нелегким. Із 34 депутатів, багато хто вперше виграв вибори. Зокрема, депутати від Радикальної Партії Олега Ляшка, що ввійшли  до міської ради — Павло Спеціальний, Валерій Федоров та Галина Веселкова. Вони намагаються працювати в правовому полі. Голова партійного осередку та депутатської фракції Галина Веселкова розповіла про перший рік діяльності у раді та поділилася планами на майбутнє.

Перше правило, яким керуєтесь у прийнятті рішень?

— Діяти у правовому полі. До нашої фракції входить вже досвідчений депутат Валерій Федоров. Він до того ж юрист, тому з приводу голосування за проекти рішення, дізнаємося його думку щодо законності. Тому наша фракція не підтримала рішення щодо запровадження мораторію на виділення земельних ділянок. Воно суперечило чинному законодавству. Хоча  хтось вбачав у цьому особисті інтереси. Я виступала на сесії і пояснила нашу позицію, що підтримуючи мораторій, порушуємо Конституцію України, яка гарантує право на землю кожному громадянинові. Адже незаконне рішення легко скасувати в судовому порядку. Постає слушне запитання: навіщо підтримувати такі проекти?

Галино Петрівно, але обурення учасників АТО викликали так званні земельні питання?

— Я вважаю, що для учасників АТО маємо виділити земельні ділянки та надавати всім на рівних умовах. Так, ніби вибрали заздалегідь місце на стрільбищі. Але депутат Володимир Мазаєв зазначив, що там є свердловина. Але ж це рішення відповідної комісії, прийняте на засіданні. Чому не прислухалися до думки депутата? Як депутат, не можу проголосувати, щоб атовцям не надати земельні ділянки.

Які рішення ви пропонували для прийняття протягом року?

— Так вже склалося, що до політичних сил, які мають у раді більше голосів, краще прислухаються. Наша фракція внесла пропозицію, щоб не виділяти кошти хаотично по різним вулицям, а зайнятися ремонтом тих, які першочергово потребують благоустрою. Вулиці вибирати від потреб, а не залежно від того – скільки депутатів пройшли з того, чи іншого округу. До того ж, на цих виборах пройшли не мажоритарники, а за партійними списками. Тому маємо думати про кожний мікрорайон, незважаючи на те, проживають там наші виборці, чи ні. Я знаю, що є такі вулиці, від яких немає представників у раді. Хто ж захищатиме їхні інтереси? Тому мешканці можуть звертатися до будь-якого депутата від різних партій, і він має відреагувати.

Отож, ви пропонуєте кошти не розпорошувати, а цілеспрямовано вкласти їх у стратегічні проекти?

— Так, якщо місто не приваблює інвесторів, ми маємо вкладати свої кошти в програми розвитку. Стане гарним початком власного інвестування — придбання невеликого асфальтного заводу в комунальну власність. Неодноразово директору ШРЕПУ Юрію Шайнозі зауважувала, чому працівники підприємства починають ремонтні роботи після опівдня. Він пояснює, що чекають на доставку асфальту. Наскільки виготовлення власного покриття дозволить здешевити ремонтні роботи, а ще зможемо його продавати. Депутати разом із міським головою Михайлом Полодюком вивчали досвід хмельничан. Вони встановили більш потужніше виробництво — 50 тонн за годину. Нам для власних потреб вистачить такої кількості за добу. Нові технології виробництва оснащені енергозберігаючими двигунами, що зробить дешевшою собівартість продукції. Також можемо домовлятися із постачальниками щебню за цінами виробниками, бо гранкар’єр просить надати йому земельну ділянку в суборенду. Маємо розпочати роботу заводу максимум за півроку, тобто влітку, коли найбільш доцільно проведення  ремонтних робіт. А також побачимо, наскільки він себе окупить . Вважаю, що реалізація таких проектів дозволить за рахунок зменшення собівартості робіт збільшити обсяги благоустрою вулиць. І депутати внесуть вагомий вклад у розвиток міста. Адже виборці нехай не сьогодні, але за кілька років, поставлять слушне запитання: «А що ви зробили за свою каденцію?» Що їм відповісти – кожному депутату потрібно подумати вже сьогодні, щоб обдумано використовувати кожну бюджетну копійку. Цьогорічне перевиконання бюджету підтверджує, що маємо можливість реалізовувати такі масштабні проекти, а не тільки «латати» ямки на дорогах та діри на дахах. Безперечно, і це потрібно робити, але не думати про розвиток ми, депутати, не маємо морального права перед виборцями.

Галино Петрівно, що на вашу думку, найбільше заважає депутатам працювати?

— Думаю, належність до різних політичних сил. В першу чергу, ми — шепетівчани. Мине час і ми залишимо депутатську діяльність і повернемся до звичного життя, нам жити в цьому місті. Жоден лідер партії особисто нам не покращить добробут у нашому місті. Це маємо робити злагоджено самі. Ось чому маємо починати піднімати виробництво та визначити стратегію майбутнього міста. Це вимагає від депутатів одного — об’єднання навколо цих планів. Жодне розділення не покращить добробут громади. Маємо вчитися чути всі раціональні ідеї, незалежно від того, які політичні сили їх озвучили. Прислухатися до мови фактів і цифр, а не керуватися партійними амбіціями.

Наша розмова відбувається напередодні новорічних свят, які Ваші побажання?

— Звичайно, всім нам потрібен мир в Україні. Хочу побажати, щоб ми врешті-решт стали думати не тільки про власні інтереси, але про потреби громади. Маємо не опускати рук, ми сильні духом, потрібно лише працювати і в нас усе вийде. З нами Бог і Україна!

Дякую за розмову.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Підсумки і плани депутатів Радикальної партії»

 1. Цей лідер партії вже давно Зеленського нагадує. Між ними багато спільного. Могли б влаштувати бенефіс у цирку. Гідні спадкоємці клоунів Олівця і Куклачова.

  • Галина коментує:

   Дуже вдячна Вам за такий коментар,а от за гідність скажіть ввічі мені, будьте ” чоловіко”.

   • В коментує:

    Тут йшлося про Ляшка

    • В коментує:

     Саме Ляшко на словах вболіває за народ, а на ділі записує мільйони в декларацію


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Полонному суд визнав жінку живою
Депутати Шепетівської ТГ щомісяця проводитимуть прийом громадян
Депутати Шепетівської ТГ просять керівництво держави переглянути тарифи та локдаун
Шепетівчани вийшли на мітинг проти локдауну та тарифів
Локдаун та тарифи: у Шепетівці та Славуті депутати збираються на позачергові сесії
На останній сесії в 2020 році депутати Нетішинської міської ради прийняли бюджет

Читайте у цій рубриціУ Славуті перевірили пожежну безпеку в готелях
На січневому засіданні члени Шепетівського виконкому розглянули 32 питання
На Полонщині орендар взяв із порушенням законодавства майже 500 гектарів землі
Ще одна мешканка Шепетівського району відсвяткувала 100-ліття
У Шепетівській виправній колонії показали поліпшені умови для засуджених
У Шепетівці запрацює «гаряча лінія» щодо екстрених ситуацій в місті