Який асортимент у сільських магазинах?

У Корчику Шепетівського району приватні підприємці відкрили чотири крамниці, в яких селяни можуть придбати продукти та промислові товари.

— Хліб є? — цікавиться сельчанка в магазині.

— Лише вчорашній, — пояснює продавець. — Свіжий привезуть завтра.

У кожному магазині свої постачальники хлібобулочних виробів.

— У наш магазин через день привозять хліб із Підволочиська, — розповіла продавець в іншому торговельному закладі, на якому ще залишилася вивіска «Засада-2». — Беремо 40–50 буханок, але за день майже ввесь розкуповують. У тому магазині, що навпроти, виробник — Славуський хлібзавод.

У закладах торгівлі ще не продають місцевих овочів — буряк, морква, цибуля, картопля, часник.

— У людей ще своя городина, але весною «подають» замовлення, що потрібно підвезти, бо свої запаси у них закінчилися, — додав власник магазину Станіслав. — Односельчани радять які продукти привозити на реалізацію. Перед новорічними святами люди скуповувалися активніше, а зараз беруть лише необхідне, хоча ціни не накручуємо сильно.

Село Корчик знаходиться майже за тридцять кілометрів від райцентру Шепетівки. Протягом дня автобуси здійснюють чотири рейси. Дорога пролягає через ліс і понівечена ямами, але після снігопаду автомобіль сильно їх не відчуває.

— Нещодавно пообіцяли в цьому році відремонтувати дорогу від Корчика до Климентовичів, — пояснив голова сільської ради Василь Кондратюк.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці