Родину за невиконання батьківських обов’язків притягнуть до відповідальності

Спеціалісти служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції провели профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Сім’я» у селах Велика Шкарівка та Онишківці 18 січня. Про це повідомляє прес-служба Шепетівської РДА.

Посадовці в селах провели профілактику бездоглядності та безпритульності серед залишених дітей без батьківського піклування, та перевіряли інформацію про неналежне виконання батьківських обов’язків.

Під час рейдів обстежили умови проживання 2 сімей, діти в яких опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на профілактичному обліку та контролі в службі у справах дітей.

За результатами проведеної роботи складено акти обстеження умов проживання сімей. З батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виховання своїх дітей, шкідливості вживання алкогольних напоїв, цільового використання державної соціальної допомоги, недопущення вчинення насильства в сім’ї відносно дітей.

За результатами перевірки підготовлено одне клопотання до Шепетівського відділу поліції щодо притягнення до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 184 КУпАП, за невиконання батьківських обов’язків.

Крім того, обстежили умови проживання 2 сімей, де діти перебувають під опікою (піклуванням). За результатами перевірки виявлено, що умови проживання у вищезазначених сім’ях відповідають нормам. Підопічні забезпеченні всім необхідним.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці