На Шепетівщині створено дві ОТГ

У Шепетівському районі 18 грудня пройшли вибори голів та депутатів Судилківської та Ленковецької об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, на дільниці в Судилкові, що знаходиться в приміщенні Будинку культури, на 15 годину із більш як 1700 виборців проголосувало 30% — 643 чоловіки.

У неділю черги із тих, хто бажав проголосувати, відсутні. На руки виборці отримували два бюлетені: один з 4 кандидатами на посаду сільського голови, другий — із прізвищами кандидатів у депутати.

Спостерігачі не дозволяли, щоб до кабінок заходили одночасно більше однієї людини.

— Заходити лише по одному, кожен робить свій вибір, — на моє зауваження, що хочемо порадитися, кому довірити майбутнє ОТГ, — заперечує спостерігач.

У Судилківській ОТГ явка виборців складала 48,4%

На цьогорічних виборах помітно багато спостерігачів, які вишукувалися в кілька рядів і в різних кутках зали, де проходило голосування.

— Жодних порушень не зареєстровано, — зазначає спостерігач від кандидата на посаду голови В’ячеслава Петрова.

У селі Судилкові мешканці голосували на 3 дільницях.

— Виборча дільниця розпочала роботу о 8 годині ранку, — розповіла голова Юлія Гордійчук. — Ми одержали 1760 бюлетенів, за списками зареєстровано 1752 чоловіки , в тому числі 20 неспроможних.

— Люди, які за станом здоров’я не можуть прийти на виборчу дільницю, проголосували вдома, 3 члени комісії разом із спостерігачами вже побували в 18 таких осіб, — додала секретар Валентина Джус.

Вибори проходили згідно із законодавством 2015 року.

За результати виборів головами ОТГ у Судилкові обрали Тетяну Котик (самовисування), у Ленківцях переміг кандидат від БЮТ Юрій Криворчук.

— Вибори місцеві, тому явка мешканців населених пунктів висока, — зазначив заступник голови Шепетівської РДА Віталій Янушевський, — У Ленковецькій ОТГ на вибори прийшли майже 64% населення, а в Судилківській ОТГ явка менша і складає 48,4%. — Люди розуміли, що вибирають.

Нині тривають остаточні підрахунки тих депутатів, які перемогли. Вже на цьому тижні пройдуть у щойно створених ОТГ сесійні засідання. Це засвідчить, що ради в об’єднаних територіальних громадах набрали повноваження.

18 грудня на Шепетівщині створено дві ОТГ, отож, процес децентралізації розпочався.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці