Послугами Шепетівського центру зайнятості скористалися понад 2,5 тисячі безробітних

У січні-грудні 2017 року, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року, досягнуто позитивної динаміки по окремих напрямках діяльності державної служби зайнятості.

Згідно зі статистичними даними центру, загальна кількість вакансій у січні-грудні 2017 року становила 2437, що на 498 більше порівняно з відповідним періодом 2016 року.

Звісно, кількість відкритих вакансій залежить від сфери діяльності. Так, трендом останніх місяців є зростання попиту на представників робітничих професій: на працівників сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, охоронник); на кваліфікованих робітників з інструментом (швачки, монтери колії, слюсарі-сантехніки, покрівельники, електрогазозварники, слюсарі-ремонтники, електромонтери, слюсарі-ремонтники, пекарі, верстатники деревообробних верстатів), на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (машиністи екскаватора, рамники, токаря, фрезерувальники, складальники верху взуття, водії, машиністи автомобільного крана).

Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій (підсобні робітники, вантажники, двірники та інші). Стійким попитом продовжують користуватися професії у сферах економічної діяльності: бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі. Варто зауважити, що зростає й рівень заробітної плати, які пропонують роботодавці. Середній розмір заробітної плати становив 3848,4 грн.

Завдяки співпраці служби зайнятості з роботодавцями — 64 % вакансій вже укомплектовано.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості, становила 1585 (з них 1310 зареєстрованих безробітних). Крім того, 450 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня за направленням центру зайнятості професійне навчання проходили 518 безробітних.

На сьогодні послугами обласної служби зайнятості скористалися 23 демобілізованих військовослужбовців, роботою забезпечені 13 учасників АТО. Професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації охоплено 9 осіб.

З початку року на обліку перебувало 9 безробітних з числа вимушено переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Працевлаштовано 2 особи, 1 проходила профнавчання та 1 особа брала участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Підсумовуючи, можна сказати, що сьогодні ринок праці Шепетівщини готовий запропонувати безліч перспектив тим, хто шукає роботу та готовий працювати. Головне, бути готовим до змін та не пройти повз своєї можливості — роботи, яку шукаєте саме ви.

Станом на 1 січня 2018 року актуальними були 194 вакансії, кількість зареєстрованих безробітних становила 705 осіб, в тому числі 3 військовослужбовця учасників АТО та 3 особи з числа внутрішньо переміщених. Кількість претендентів на одну вакансію — 3,5 особи.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці