На Шепетівському ремзаводі розпочинаєть­ся серійне виробництво РСЗВ «Верба»

Українська реактивна система залпового вогню «Верба» буде вироблятися на Шепетівському ремонтному заводі, який входить у склад держконцерну «Укроборонпром». Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

— Вже завершені випробування і система «Верба» взята на озброєння. З 11 по 16 лютого бригада співробітників нашого заводу працювала у Харьківському конструкторському бюро ім. Морозова, яке є розробником «Верби». Ми вивчали документацію та всі особливості цієї системи, — розповів директор Шепетівського ремонтного заводу Олег Турінський.

Він також повідомив, що зараз налагоджується кооперація із заводом «Лорта», який є найбільшим виробником радіоелектронної апаратури.

— Виробництво РСЗО «Верба» розпочнеться в 2019 році, — підкреслив Олег Турінський.

Прикметно, що Шепетівський ремзавод має власну розробку — РСЗВ «Берест», яка є аналогом харківської «Верби». Судячи з наявної інформації, принципова різниця між цими РСЗВ в шасі та кількістю ракет у вогневому блоці (у «Верби» їх 40, тоді як у «Береста» 50). Разом з тим, експерти відзначають більшу автоматизацію «Верби».

Шепетівську новинку вперше показали на Міжнародній спеціалізованій виставці засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека — 2018».

Виробництво високої якості потребує відповідного обладнання. Саме таке, яке пропонує інтернет-магазин VDR. У каталозі магазину ви знайдете якісні верстати та обладнання за низькими цінами та зі справжніми гарантіями якості. До вашої уваги обладнання для обробки деревини, верстати для обробки металу та каменю, вимірювальна техніка, електроінструменти тощо. Детальніше на сайті магазину: https://www.vdr.com.ua/oborudovanie.html

Втілення «Бересту» здійснено Шепетівським ремонтним заводом за власні обігові кошти. Перевагою даної моделі є повна імпортозаміщеність — у її виробництві використовуються лише українські комплектуючі, включаючи нове шасі вітчизняного виробництва.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівському ремзаводі розпочинаєть­ся серійне виробництво РСЗВ «Верба»»

  1. Ігор Кухарчук коментує:

    Скажіть )) А для чого це розголошення , хіба не мусить бути військовою таємницею ?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівський ремзавод

Читайте у цій рубриці