На Шепетівському ремзаводі розпочинаєть­ся серійне виробництво РСЗВ «Верба»

Українська реактивна система залпового вогню «Верба» буде вироблятися на Шепетівському ремонтному заводі, який входить у склад держконцерну «Укроборонпром». Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

— Вже завершені випробування і система «Верба» взята на озброєння. З 11 по 16 лютого бригада співробітників нашого заводу працювала у Харьківському конструкторському бюро ім. Морозова, яке є розробником «Верби». Ми вивчали документацію та всі особливості цієї системи, — розповів директор Шепетівського ремонтного заводу Олег Турінський.

Він також повідомив, що зараз налагоджується кооперація із заводом «Лорта», який є найбільшим виробником радіоелектронної апаратури.

— Виробництво РСЗО «Верба» розпочнеться в 2019 році, — підкреслив Олег Турінський.

Прикметно, що Шепетівський ремзавод має власну розробку — РСЗВ «Берест», яка є аналогом харківської «Верби». Судячи з наявної інформації, принципова різниця між цими РСЗВ в шасі та кількістю ракет у вогневому блоці (у «Верби» їх 40, тоді як у «Береста» 50). Разом з тим, експерти відзначають більшу автоматизацію «Верби».

Шепетівську новинку вперше показали на Міжнародній спеціалізованій виставці засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека — 2018».

Втілення «Бересту» здійснено Шепетівським ремонтним заводом за власні обігові кошти. Перевагою даної моделі є повна імпортозаміщеність — у її виробництві використовуються лише українські комплектуючі, включаючи нове шасі вітчизняного виробництва.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «На Шепетівському ремзаводі розпочинаєть­ся серійне виробництво РСЗВ «Верба»»

  1. Ігор Кухарчук коментує:

    Скажіть )) А для чого це розголошення , хіба не мусить бути військовою таємницею ?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці