ДП «Шепетівський ремзавод» запрошує молодих спеціалістів

Викладачі та студенти механічного факультету Хмельницького національного університету відвідали ДП «Шепетівський ремзавод».

Підприємство ремонтує та обслуговує ракетно-артилерійське озброєння: від штик-ножа до систем залпового вогню «Смерч».

З 2002 року на ДП «Шепетівський ремзавод» розпочали власне виготовлення запасних частин. Завдяки цим комплектуючим підприємству вдалося вижити.

За юнаками, які сьогодні навчаються у вишах, майбутній розвиток України. Директор підприємства Олег Турінський неодноразово про це наголошував на зустрічі.

— Без сфери ремонту техніки, яка сьогодні перебуває на озброєнні, збройні сили втратять обороноздатність, — зазначив Олег Турінський. — Враховуючи, що найновіша техніка виготовлена в 80-х роках, її потенціал рано чи пізно вичерпається, і прийде більш новітня техніка. Плануємо поступово переходити від виготовлення комплектуючих до формування нових зразків озброєння. Звичайно, для усього потрібен час. Як показав збройний конфлікт на сході України, якісне обслуговування ракетно-артилерійського озброєння проводять лише спеціалізовані підприємства, хоча за це бралося багато приватних структур. Ми сьогодні хочемо через виготовлення нових вузлів та блоків, через залучення нових технологій та співпраці з вами, молодими фахівцями, вивчати можливість виготовляти нові комплектуючі.

Керівництво ДП «Шепетівський ремзавод» покладає великі надії, що молоді спеціалісти привнесуть нове дихання підприємству.

Студентам ХНУ провели оглядову екскурсію у ремонтних цехах ДП «Шепетівський ремзавод».

Викладачі факультету технології машинобудування зазначили, що на підприємстві для інженерів-механіків роботи, як мовиться, не початий край. На даний момент використання застарілих універсальних верстатів ще ефективне, тому що заміна обладнання без вливання відповідно підготовлених спеціалістів не доцільна.

— Звичайно, надалі наш навчальний заклад співпрацюватиме з ремзаводом, — зазначив Сергій Бий, доцент кафедри машинобудування ХНУ. — Маємо багато напрацювань, а головне — бажання вивчати нові виробництва.

Олег Турінський зазначив, що інженером бути все ж таки почесно. В майбутньому в України такі фахівці отримуватимуть достойні заробітні плати.

Фотогалерея

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці