ДП «Шепетівський ремзавод» запрошує молодих спеціалістів

ДП «Шепетівський ремзавод» запрошує молодих спеціалістів

Викладачі та студенти механічного факультету Хмельницького національного університету відвідали ДП «Шепетівський ремзавод».

Підприємство ремонтує та обслуговує ракетно-артилерійське озброєння: від штик-ножа до систем залпового вогню «Смерч».

З 2002 року на ДП «Шепетівський ремзавод» розпочали власне виготовлення запасних частин. Завдяки цим комплектуючим підприємству вдалося вижити.

За юнаками, які сьогодні навчаються у вишах, майбутній розвиток України. Директор підприємства Олег Турінський неодноразово про це наголошував на зустрічі.

— Без сфери ремонту техніки, яка сьогодні перебуває на озброєнні, збройні сили втратять обороноздатність, — зазначив Олег Турінський. — Враховуючи, що найновіша техніка виготовлена в 80-х роках, її потенціал рано чи пізно вичерпається, і прийде більш новітня техніка. Плануємо поступово переходити від виготовлення комплектуючих до формування нових зразків озброєння. Звичайно, для усього потрібен час. Як показав збройний конфлікт на сході України, якісне обслуговування ракетно-артилерійського озброєння проводять лише спеціалізовані підприємства, хоча за це бралося багато приватних структур. Ми сьогодні хочемо через виготовлення нових вузлів та блоків, через залучення нових технологій та співпраці з вами, молодими фахівцями, вивчати можливість виготовляти нові комплектуючі.

Керівництво ДП «Шепетівський ремзавод» покладає великі надії, що молоді спеціалісти привнесуть нове дихання підприємству.

Студентам ХНУ провели оглядову екскурсію у ремонтних цехах ДП «Шепетівський ремзавод».

Викладачі факультету технології машинобудування зазначили, що на підприємстві для інженерів-механіків роботи, як мовиться, не початий край. На даний момент використання застарілих універсальних верстатів ще ефективне, тому що заміна обладнання без вливання відповідно підготовлених спеціалістів не доцільна.

— Звичайно, надалі наш навчальний заклад співпрацюватиме з ремзаводом, — зазначив Сергій Бий, доцент кафедри машинобудування ХНУ. — Маємо багато напрацювань, а головне — бажання вивчати нові виробництва.

Олег Турінський зазначив, що інженером бути все ж таки почесно. В майбутньому в України такі фахівці отримуватимуть достойні заробітні плати.

Якісного ремонту техніки потребують не лише військові. Сучасна людина не може комфортно прожити жодного дня без різноманітної побутової техніки, яка, на жаль, інколи виходить із ладу. Особливо це відчутно у Києві з його швидким ритмом життя. Тут вам в нагоді стане майстерня з ремонту великої та малої побутової техніки Lucky Service, яка вже понад 12 років допомагає киянам та гостям столиці у вирішенні побутових негараздів з домашнім обладнанням.

Фотогалерея

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівський медик Олег Довгань отримав пам’ятну відзнаку Збройних сил України
На Шепетівщині пропав чоловік із сусідньої області (Оновлено)
Шепетівський ремзавод отримав шасі Tatra для РСЗВ «Буревій»
Чоловік, що шпигував для спецслужб РФ на Хмельниччині, отримав вирок
Вчителям і студентам підвищать виплати: хто і скільки отримуватиме
У Нетішині організовують унікальну екскурсію на електромобілі

Читайте у цій рубриціШепетівський ремзавод отримав шасі Tatra для РСЗВ «Буревій»
Український супутник: відбувся успішний сеанс зв’язку з центром на Хмельниччині
Ембріологиня родом з Шепетівки відклала власне материнство та заморозила яйцеклітини
У Шепетівському районі археологи знайшли унікальну грамоту XII століття
На Шепетівщині археологи шукають підземний хід біля костелу
Огляд Apple Watch series 7