Якщо на базі боєприпасів у Цвітосі виникне пожежа?

15 грудня на Хмельниччині за участю керівництва ДСНС відбулися масштабні тренування. Під час практичної фази тренувань потрібно було організувати захист населення на випадок виникнення пожежі на технічній території зберігання боєприпасів військової частини поблизу с. Цвітоха Славутського району. За легендою, в зону можливого ураження потрапили 8 населених пунктів, в яких проживає понад 3 тисячі громадян. Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

У ході навчань органи управління і сили цивільного захисту відпрацювали заходи з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті Цвітоха.

Під час навчань спостерігачів також ознайомили з роботою піротехнічних підрозділів ДСНС, що здійснюватимуть гуманітарне розмінування уражених територій. А також усі учасники дізналися, як психологи Служби порятунку Хмельниччини здійснюють роботу із умовно постраждалими на прийомному пункті евакуації у селі Улашанівка.

Отож, чи потрібно хвилюватися мешканцям навколишніх населених пунктів за свою безпеку у разі виникнення пожежі на території зберігання боєприпасів у Цвітосі?

Після тренування були підведенні підсумки за участю Голови ДСНС Миколи Чечоткіна та голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука.

Микола Чечоткін наголосив на необхідності доопрацювання керівниками плану заходів з урахуванням усіх проблемних питань, і головне — довести порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації до кожного громадянина, який проживає в зоні ймовірного ураження.

 — Ви маєте чітко налагодити роботу системи оповіщення, відпрацювати із людьми евакуаційні фази і головне — чітко проінформувати населення про їхні дії. Враховуючи досвід ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Калинівці та Балаклії зрозуміло, що саме перші години після виникнення подібних інцидентів є вирішальними, — додав Голова Служби.

Під час підсумкової наради також було наголошено, що усі навчальні цілі тренувань: вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі, а також підвищення готовності до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження мають практично відпрацьовуватися на постійній основі, аби гарантувати безпеку громадянам, що проживають у Хмельницькій області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Якщо на базі боєприпасів у Цвітосі виникне пожежа?»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Щоб не було пожара,треба не красти!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці