У Шепетівці газівники «відрізали» трубу, а люди порізали шини їхньої автівки

Працівники ПАТ «Шепетівкагаз» за два дні вже встигли механічно від’єднати від газопостачання шість міських котелень. Сьогодні, 13 грудня, мешканці навколишніх багатоповерхівок, побачивши, як газівники «відрізають» трубу на вул. Степана Бандери, оточили виконавців. А в той час «невідомі» порізали шини службової автівки газконтори.

Тоді працівники ПАТ «Шепетівкагаз» викликали поліцію. До правоохоронців зателефонували також і працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», що газівники шкодять їхнє майно.

— Це за два дні газконтора відрізала шосту із сімнадцяти котелень, — пояснив головний інженер ТОВ «Шепетіка Енергоінвест» Володимир Кушнір. — Допоки ми перебували на вулиці Шешукова, газівники вже під’їхали на вулицю Степана Бандери.

Працівники ПАТ «Шепетівкагаз» стверджують, що виконують свої службові функції.

— Питання з отриманням номінацій ТОВ «Шепетіка Енергоінвест» досі не вирішено, — пояснив технічний директор ПАТ «Шепетівкагаз» Юрій Личик. — Станом на 1 грудня «Енергоінвест» фактично незаконно спожив 700 тис. кубів газу, плюс далі щодня продовжує споживати 40 тис. кубів. Тепловики вважають, що ми шкодимо їхнє майно. Але відповідно до кодексу газорозподільних мереж ми механічно від’єднуємо мережі ТОВ «Шепетіка Енергоінвест», як прописано в кодексі газотранспортних систем. Наша головне завдання на сьогоднішній день — припинити незаконне споживання газу.

Генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт вважає, що газорозподільча компанія перевищує свої повноваження, «відрізаючи» котельні від газопостачання.

— Нам до 20 грудня НАК «Нафтогаз України» потрібно перерахувати понад 5 мільйонів гривень, — пояснив гендиректор. — Тоді нам нададуть номінації на грудень та наступні місяці опалювального сезону. Підприємство зможе нормально надавати шепетівчанам послуги. Якщо людям не подавати тепло в квартири, вони перестануть за нього плати. В підприємства не буде коштів не лише розраховуватися з боргами, але й платити заробітну плату своїм працівникам. Які тоді чекати наслідки?

Містяни, які вчасно платять за теплопостачання, обуренні, що через мільйонні борги ТОВ «Шепетіка Енергоінвест» їм доводиться мерзнути у власних квартирах.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


9 коментарів до статті «У Шепетівці газівники «відрізали» трубу, а люди порізали шини їхньої автівки»

 1. Svetlana Simagina коментує:

  Твари газовщики.арестовивайте того,кто украл деньги.народ вам ничего не должен!

 2. Ashnar Lynx von Tremere коментує:

  Ріжте! Більше пекла, більше. Всі труби мають бути порізані і здані на металобрухт, можливо, тоді люди зрозуміють, що до чого.

 3. Молодці . Хороший приклад відстояти справедливість .

 4. Вадим Тарасюк коментує:

  Дайте людям тепло в оселі,а вже самі розбирайтесь хто кому Рабінович

 5. Mykhajlo Stoliar коментує:

  Треба запасатись коктейлями Молотова.

 6. Вік­тор коментує:

  Ситуація із порізаними наглядно демонструє як у нас забезпечено правоохоронцями верховенство права,що є фундаментальною основою всієї правової системи в цілому ( у нас правий той у кого морда ширє ). Правоохоронці вкотре підтвердили свою бездіяльність та безпорадність,як там у Києві хтось Карпенка до відповідальності притягне за махінації,коли за порізані колеса тут бика не притягують

 7. Товар товаром, а по якій ціні? Вони ж за наші гроші собі зарплати мільйонні виплачують.

  • Ан­дрій коментує:

   У Пустовойта у минулому році зарплата “грязними” менша ніж 5000 грн в місяць, житла власного немає… Де там мільйони?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці