Орендар сплачуватиме в 4 рази більше орендну плату за землю

За реагування прокуратури розмір орендної плати за використання землі у Хмельницькому збільшено майже до 900 тис. грн. Про це повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Органами прокуратури проводиться системна робота по реагуванню на факти використання суб’єктами господарювання земель комунальної власності за заниженою орендною платою.

Хмельницькою місцевою прокуратурою з’ясовано, що на території обласного центру для ведення підприємницької діяльності товариство на підставі договору оренди використовує земельну ділянку площею 0,8 га. Нормативну грошову оцінку договором визначено у розмірі 3,1 млн грн, а щорічний розмір орендної плати — 166 тис грн.

У зв’язку зі змінами законодавства розмір нормативної грошової оцінки збільшився до 11 млн грн та, як наслідок, розмір плати за землю має бути уп’ятеро більшим.

З метою усунення вказаних порушень місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов про внесення відповідних змін до договору оренди.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, рішенням Хмельницького міськрайонного суду позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Відтак за реагуванням прокуратури орендар сплачуватиме за використання земельної ділянки 887 тис грн у рік.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці