У полончанки зловмисник вкрав «iPhone 7», але вона з ним у суді «примирилася»

Полонський районний суд затвердив угоду про примирення, укладену між потерпілою та обвинуваченим в крадіжці: визнав останнього винним у інкримінованій частині 1 статті 185 Кримінального кодексу України (в редакції Закону № 1449-VI від 04.06.2009) та призначив покарання у виді 850 гривень штрафу. Про це повідомила пресслужба Полонського районного суду.

При цьому, суд переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді.

За вироком, 24 червня цього року в торговому центрі Полонного 32-річний місцевий мешканець непомітно зняв з ручки дитячого візка жіночу сумку, де був мобільний телефон марки «iPhone 7» з навушниками, безпровідні навушники марки «Apple AirPods», паспорт громадянки України та зв’язка ключів. Вартість викраденого склала понад 8 тисяч гривень.

Під час досудового розслідування потерпіла та чоловік, що її обікрав, уклали угоду про примирення. Обвинувачений беззаперечно визнав свою вину й сторони погодились, що йому слід призначити покарання штрафом в розмірі 850 грн.

«Кримінальне правопорушення, у вчиненні якого обвинувачується К., відносилось на час його скоєння до злочинів середньої тяжкості, а тому відповідно до ч. 3 ст. 469 КПК України по такій категорії кримінальних правопорушень допускається укладення між потерпілим та обвинуваченим угоди про примирення, зміст якої відповідає вимогам ст. 471 КПК України», — констатує Полонський районний суд.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці