1 місяць арешту за домашнє насильство присудили 23-річному чоловіку

Ярмолинецький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором і підозрюваним в умисному ухиленні від проходження програми для кривдників особою, щодо якої такі заходи застосовані судом, визнав чоловіка винним в інкримінованому злочині та призначив йому покарання у виді 1 місяця арешту. Про це повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Згідно із постановою Ярмолинецького районного суду, що набрала законної сили 1 липня 2019 року, 23-річного раніше судимого жителя Ярмолинець визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за це порушення). Суд наклав на нього стягнення у виді 15 діб арешту і направив його для проходження колекційної програми для кривдників.

Протягом 3 місяців — від 9 жовтня 2019 року по 8 січня 2020 року — чоловік повинен був відвідувати заняття у територіальному центрі соціального обслуговування РДА, проте, на заплановані тренінги і профілактичні бесіди із фахівцями прийшов лише кілька разів у листопаді.

Суд погодився із кваліфікацією дій правопорушника, як умисне ухилення від проходження програми для кривдників особою, щодо якої такі заходи застосовані судом — стаття 390-1 Кримінального кодексу України.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Для довідки

Стаття 390–1 Кримінального кодексу України. Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників

Умисне невиконання обмежувальних заходів, передбачених статтею 91–1 цього Кодексу, або умисне невиконання обмежувальних приписів, або умисне ухилення від проходження програми для кривдників особою, щодо якої такі заходи застосовані судом, — караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці