Торнадо пройшов над військовою частиною

Шквальний вітер, гроза з дощем спричинили надзвичайну подію на Шепетівщині, під час якої місце для стоянки авто поблизу військової частини, у повному розумінні слова, закидало деревами, що ростуть (вже росли) навколо. Як наслідок — постраждали автомобілі військовослужбовців.

Фото надане ДПРЧ-21

Після стихійного лиха військові почали звільняти автівки від уламків дерев.

Офіцери у приватній розмові сперечаються з завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Шепетівської міської ради Леонідом Дмитруком. Говорять, що попереджали керівництво міста про загрозу дерев для власного автотранспорту. Давати будь-які коментарі військові відмовилися.

— Всі звернення, які надходять із проханнями видалити дерева, розглядаються на комісії, — пояснив Леонід Дмитрук. — Якщо дерево не підлягає видаленню, дають заявнику відповідну відповідь. Реагування завжди є.

Поблизу 12-го містечка, здається, стихія познущалася умисно. Неподалік завалилися два білборди.

— Це — біда, стихія пройшлася , — пояснив начальник АКІ Анатолій Остапчук. — Ніяких вимог до технічних норм по встановленню рекламних щитів як таких не висуваємо.

На вулиці Судилківській, 141 береза, що росла поблизу дороги від вітру впала на горіх, а той від удару повалися на дах хати.

— Не раз просили, щоб працівники благоустрою зрізали цю березу, — розповів потерпілий Андрій Притуляк, афганець та атовець. — Пояснили, що дерево живе. Приїхали з ШРЕПУ і мені сказали, що на хату впав мій горіх, а не береза.

 

Рятувальники ДПРЧ-21 залучалися лише раз для усунення наслідків негоди на вулиці Судилківській — дерево впало на проїжджу частину.

Також вони повідомили про те що на вулиці Максима Залізняка пошкоджено лінію електромереж — в наслідок падіння дерева обірвало дроти. Згадану та інші сусідні вулиці знеструмлено. З цієї ж причини немає світла і в Судилкові.

Закидало уламками дерев і автодорогу, що йде від зупинки «Гранкар’єр» до Красносілки. Люди власними силами розчищають проїжджу частину, разом і звільняють місця, де обірвало дроти електромережі.

Погода допоки залишається дощовою.

 

Фотогалерея

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Торнадо пройшов над військовою частиною»

  1. Ірина Погребняк коментує:

    світла нема і на Шанхаї, там блискавка влучила у щитову

  2. Ольга Лахай коментує:

    В п’ятому військовому містечку по периметру старезні тополі, наступний випадок можливий саме там, добре, якщо постраждають автомобілі, а не люди!((((

  3. Irina Hitchenko-Fomyuk коментує:

    А білборди, то взагалі окрема розмова!!!!!жах!!!!так безолаберно встановлені, і всі над тротуаром чи пішохідною зоною…… і такі всі аварійні


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці