Як в індійському кіні: на Хмельниччині суд притягнув до відпові­дальності не того брата

Хмельницький апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу адвокатки на постанову Хмельницького міськрайонного суду від 25 листопада 2019 року, якою її підзахисного визнано винним у керуванні транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння. Суд стягнув з нього 10200 гривень штрафу і на 1 рік позбавив водійських прав.

За цією постановою, о 23:00 1 листопада минулого року чоловік керував автомобілем ВАЗ у стані наркотичного сп’яніння.

Захисниця ж стверджувала, що за кермом був не її підзахисний, а його брат-близнюк: поліцейські під час складання протоколу про адміністративне правопорушення не встановили особу порушника, у результаті притягнули до відповідальності неналежну особу. Тому просила постанову Хмельницького міськрайонного суду скасувати, а провадження закрити.

Брат-близнюк, що проходить у справі як свідок, в апеляційному суді пояснив, що за кермом був він, але працівникам поліції назвався ім’ям брата. Двоє поліцейських в суді також вказали на нього, як на особу, щодо якої складали протокол про адміністративне правопорушення.

«ОСОБА_1 не є тією особою, відносно якої був складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП від 02.11.2019 року, а тому він не підлягає притягненню до адміністративної відповідальності за інкриміноване адміністративне правопорушення», — зазначає Хмельницький апеляційний суд.

Відтак апеляційний ухвалив постанову, якою скасував постанову Хмельницького міськрайонного суду від 25 листопада 2019 року, а провадження у справі закрив через відсутність події і складу адміністративного правопорушення.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «Як в індійському кіні: на Хмельниччині суд притягнув до відпові­дальності не того брата»

  1. Artur Liepinsh коментує:

    Як вигідно) ні той ні другий відповідальність не поніс і не заплатив штраф за наркоту за кермом)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці