33-річна мешканка Шепетівщини, що викинула дитину в Полонному, подала апеляцію на суворе покарання

Три роки позбавлення волі — таке покарання призначив Полонський районний суд обвинуваченій у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 135 Кримінального кодексу України — завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, якщо той, хто залишив без допомоги, зобов’язаний був піклуватися про цю особу і мав змогу надати їй допомогу, вчиненими матір’ю стосовно новонародженої дитини, яка не перебувала в обумовленому пологами стані, що спричинило смерть особи та частиною 1 статті 297 Кримінального кодексу України — наруга над тілом померлого, визнавши її винною в інкримінованих злочинах. Про це повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

На думку жінки та її захисника, таке покарання для неї засуворе, тому обоє оскаржили вирок місцевого суду. В апеляційному просили його змінити в частині призначення покарання, застосувавши статтю 75 Кримінального кодексу України — звільнення від відбування покарання з випробуванням. Прокурор наполягала на законності вердикту першої інстанції.

Хмельницький апеляційний суд задовольнив клопотання захисту — дослідив матеріали справи, що характеризують жінку виключно позитивно, утім, вирок суду першої інстанції залишив без змін.

Повний текст ухвали, де викладена мотивація такого рішення, буде проголошено 27 січня о 16:00.

Нагадаємо, як встановив Полонський районний суд, матір двох дітей достеменно знаючи про свою вагітність, не звернулася за кваліфікованою медичною допомогою і на початку грудня 2018 року в квартирі в Києві народила здорову доношену дівчинку. Вважаючи дитину мертвою, не намагалася врятувати їй життя сама та не звернулася за фаховою допомогою (всупереч вимогам ч. 2 ст. 150 Сімейного кодексу України), натомість замотала тіло в рушники і поклала в пакет. Згодом лишила його серед сміття у закинутій будівлі поряд із залізничним вокзалом Полонного.

Поділитися посиланням5 коментарів до статті «33-річна мешканка Шепетівщини, що викинула дитину в Полонному, подала апеляцію на суворе покарання»

 1. Inna Inna коментує:

  Це суворе на 3 роки ???Невже вбивство дитини живої народженої відрізняється від вбивства старшої людини?Це щось дуже мало за таке вбивство і приховування тіла малої дитини 3 роки.

 2. + полная кастрация! Чтоб больше не могла родить. Выбросила один раз, может повторить.

 3. Юлия Галовская коментує:

  За вбивство 10 років

 4. Olena Krayevska Fokina коментує:

  Кому потрібна її позитивна характеристика?Що в цій нелюдці могло бути позитивного? Скільки жінок не можуть мати дітей…напиши заяву і відмовся…Немає виправдання,а термін дійсно замалий для вбивці…

 5. Замурувати її у тому будинку (де дитину залишила) і забути!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці