Хмельницький гвардієць затримав грабіжника

Навіть перебуваючи у відпустці, військовослужбовці Нацгвардії не втрачають пильність та гвардійську виправку. Підтвердженням цьому є випадок, який стався нещодавно у Старокостянтинові.

Начальник чергової служби військової частини-3053 старший прапорщик Віктор Загура, проводячи один з вечорів своєї відпустки у рідному місті, прогулювався з дружиною центральними, святково прикрашеними вулицями. Було близько 18 години. Містяни навколо мирно гуляли, або поспішали у своїх справах.

Аж раптом увагу подружжя привернула наступна картина: переходячи через пішодідний перехід, посковзнулася та впала, не втримавши рівновагу на слизькій дорозі, літня жінка з сумочкою в руках і цієї ж миті до неї підбіг молодик та, вихопивши з рук жінки сумочку, кинувся навтьоки.

«Все трапилося блискавично, практично за 4–5 секунд. Я зреагував на те, що відбувалося, та одразу ж побіг наздоганяти грабіжника, що мав на вигляд років 20, — розповідає Віктор, — Помітивши переслідування, той заскочив у двері однієї з будівель. Але я знав, що з цього будинку є інший вихід, на другому боці вулиці.

Швидко обігнувши будівлю, «зустрів» зловмисника на виході, прямо з грабунком в руках. Тут стали в пригоді постійні тренування та практичне застосування під час служби прийомів, які допомогли знешкодити злочинця та утримувати його на місці до приїзду поліцейських, яких одразу ж викликав».

Варто зазначити, що, як з’ясувалося пізніше, це вже не перший злочин на рахунку затриманого і подібна схема пограбунку містян була у нього звичною та відпрацьованою.

Наразі затриманий перебуває в руках поліції для вчинення подальших дій згідно з законом.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «Хмельницький гвардієць затримав грабіжника»

  1. Светлана Белова коментує:

    Спасибо за бдительность

  2. Людмила Маркута коментує:

    Дякую за людяність. Нехай Бог пошле тобі сильного Ангела-хранителя, а ще в родину твою – щастя,всім здоров’я, радість і вічне благополуччя.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці