Селянка пробачила співмешканця, навіть отримавши черепно-лицьову та інші травми під час суперечки

До Славутського міськрайонного суду надійшов обвинувальний акт щодо уродженця с. Понора, який своїми умисними діями, що виразились у нанесенні умисного тілесного ушкодження середньої тяжкості, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 122 КК України. Про це повідомила прес-служба суду.

За результатами досудового розслідування встановлено, що 29.09.2019 року близько 22:00 обвинувачений , перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті раптово виниклих неприязних відносин, розпочав словесний конфлікт зі своєю співмешканкою.

Під час даного словесного конфлікту підозрюваний, реалізуючи свій злочинний умисел та усвідомлюючи протиправність своїх дій, силоміць повалив потерпілу на підлогу та наніс не менше трьох ударів кулаком правої руки в ділянку правої частини обличчя та голови. В подальшому остання, щоб уникнути побоїв, намагалася зіштовхнути нападника з себе. Однак той витягнув за руку потерпілу з будинку на територію домогосподарства та, кинувши її на землю, сів зверху на тулуб, наніс не менше п’яти ударів кулаком правої руки у ділянку правої частини обличчя, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-лицевої травми з переломами, синця повік правого ока та крововиливом в пазуху верхньощелепної кістки справа.

Обставини, які обтяжують покарання згідно зі статтею 67 КК України є вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння та вчинення злочину щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, тоді як пом’якшуючі обставини відсутні.

За даним кримінальним провадженням відбулося судове засідання, у якому потерпіла звернулася до суду із заявою про відмову від обвинувачення та попросила його закрити, пояснюючи це тим, що помирилася вже з обвинуваченим та не має до нього жодних претензій. Враховуючи викладене, керуючись пунктом 7 частини 1 статті 284, статтей 314–316 та статті 477 КПК України суд ухвалив кримінальне провадження закрити у зв’язку з відмовою потерпілої.

Нагадаємо, у міс­ті Ше­пе­тів­ці ство­ре­но мо­біль­ну бри­га­ду со­ці­аль­но-пси­хо­ло­гіч­ної до­по­мо­ги осо­бам, які пос­траж­да­ли від до­машнього на­силь­ства.

На Шепетівщині за побиття екс-дружини чоловік відпрацює 240 годин на користь держави.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Селянка пробачила співмешканця, навіть отримавши черепно-лицьову та інші травми під час суперечки»

  1. Alexandra Friedrich коментує:

    Ну і дура.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці