Шепетівська прокуратура повернула 35 гектарів землі аграрному ліцею

На Хмельниччині за втручання прокуратури аграрному ліцею повернуто 35 га землі вартістю понад 1 млн грн. Повідомила прес-служба прокуратури.

Органи прокуратури Хмельницької області продовжують активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин та охорони дитинства.

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено факти незаконного використання приватним агровиробником земель, наданих державою у постійне користування професійного аграрного ліцею.

Встановлено, що між навчальним закладом та товариством укладено договір, відповідно до якого у користування суб’єкта господарювання передано земельну ділянку, розташовану на території Ізяславського району.

Однак, під виглядом цього правочину насправді приховано оренду землі площею 35 га та вартістю більше 1 млн грн, призначеної для дослідницьких та навчальних цілей.

В порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалася суб’єктом господарювання для отримання прибутку.

Окрім цього, повноважень розпоряджатись цією землею, за відсутністю рішення відповідного органу влади та без проведення аукціону, аграрний ліцей не мав.

Діючи на захист інтересів держави, з метою досудового врегулювання спору, прокуратура звернулась до навчального закладу та Міністерства освіти і науки України з листом про усунення порушень вимог законодавства та розірвання зазначеного договору.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, за результатами вказаного реагування спірний договір достроково розірвано, а ділянку вартістю понад 1 млн грн повернуто законному користувачу.

Нагадаємо, шепетівські прокурори повернули навчальному закладу 100 гектарів землі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці