Синці під оком та тілесні ушкодження: жителі Шепетівки виясняли стосунки

Минулий тиждень на Шепетівщині виявився «врожайним» на неприязні стосунки. І розпочали його ще з понеділка. Правду в народі говорять: як тиждень почнеш, так і завершиш.

Так, 22 липня близько 20:30 в місті Шепетівці невстановлена особа на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження у вигляді синців місцевій жительці.

Наступного дня, 23 липня, близько 23:55 у райцентрі місцевий житель повторив свого попередника. На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі місцевій жительці.

26 липня о 04:23 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в Шепетівці близько 04:00 невстановлені особи, перебуваючи поблизу магазину «Яна», на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин умисно спричинили тілесні ушкодження місцевому жителю.

І завершився тиждень таким же ж «спалахом» неприязних стосунків у неділю, 28 липня. Близько 20:00 в місті невстановлена особа під час суперечки спричинила тілесні ушкодження у вигляді синців та забоїв місцевому жителю.

По даних фактах проводиться перевірка. Відомості за цими фактами внесено до Єдиного реєстру досудових рішень за статтею 125 частина 1 — Умисне легке тілесне ушкодження. Карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці