Мешканця іншої області підставив кмітливий злодій із Шепетівки

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області винесено постанову про закриття провадження у справі відносно П. про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна), у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення. Про це повідомила прес-служба суду.

У липні 2019 року до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов протокол про адміністративне правопорушення про притягнення П. до адміністративної відповідальності.

Так, згідно з протоколом про адміністративне правопорушення 18 травня 2019 року П. вкрав в магазині «Вопак» пляшку горілки, вартістю 27 грн 55 коп., його дії кваліфіковані як дрібне викрадення чужого майна за ч. 1 ст. 51 КУпАП.

У суді П. вину не визнав та пояснив, що 18 травня 2019 року в м. Шепетівці взагалі не перебував, а знаходився за місцем свого проживання у с. Коростки Любарського району Житомирської області, нічого не крав, жодного протоколу не підписував, пояснень не надавав. Висловив припущення, що хтось назвався його іменем.

Працівник поліції пояснив, що того дня прибув на виклик до магазину та склав протокол на особу, яку під час крадіжки затримали працівники магазину. Особу порушника встановив зі слів останнього та бази даних «АРМОР», оскільки документів, що посвідчують особу у нього не було. Підтвердив, що крадіжку вчинив інший чоловік.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення П. та працівника поліції, суд дійшов висновку, що справа про адміністративне правопорушення підлягає закриттю у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Матеріали долучені до протоколу про адміністративне правопорушення повернуто до Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області для встановлення особи, яка вчинила дрібну крадіжку.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці