Злодія, який вкрав кооперативне добро, звільнено від відбування покарання з іспитовим строком

Полонський районний суд визнав обвинуваченого у крадіжці, поєднаній з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України) винним та призначив йому покарання — 3 роки позбавлення волі, звільнивши від його відбування з випробуванням на іспитовий строк — 1 рік і 6 місяців. Про це повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

За вироком суду, 5 квітня 2019 року 35-річний житель Полонського району через дах проник у склад сільськогосподарського кооперативу в с. Новолабунь, звідки таким же шляхом витягнув металевих пристроїв, деталей та інших виробів загальною вагою понад 400 кг і вартістю більше 2 тис. грн. Крадене сховав неподалік у кущах. Наступного дня продав три бідони, решту — вивіз автомобілем і «розпорядився на власний розсуд».

«Суд враховує тяжкість вчинення ним кримінального правопорушення, що згідно зі ст. 12 КК України є тяжким злочином, дані, що посередньо характеризують його особу, має на утриманні двох малолітніх дітей, визнання свої вини та щире розкаяння у скоєному, активно сприяв у розкритті вчиненого ним злочину, що є обставинами, які пом’якшують покарання. Крім того, згідно з досудовою доповіддю відносно обвинуваченого, останній має середній рівень ризику вчинення повторного злочину. На покарання не пов’язане з позбавленням волі, або звільнення від відбування покарання з випробуванням заслуговує», — зазначає у вироку суддя.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці