У Шепетівці черепаха таємно закралася у друкарню

Мова йде про болотну черепаху, що водиться на Шепетівщині. Наразі відомо про кілька випадків, коли чотирилапий плазун завітав на гостину до жителів міста Шепетівка.

У вівторок, 11 червня, черепашку виявили працівники приватної друкарні, що на Старокостянтинівському шосе. Жінки почули шурхіт в одному з приміщень і за тумбочкою побачили гостю.

— Самі дивуємося, як вона могла сюди потрапити? Але кабінет, де вона застрягла, то не єдине місце, у якому черепаха побувала. В приміщенні є пороги, але їй вдалося їх переповзти, — кажуть жінки.

Брати тварину руками побоялися, бо вперше зіштовхнулися з такою ситуацією. Але згодом, відсунувши в бік меблі, черепаху визволили з полону.

Оскільки підприємство знаходиться неподалік річки Гуски, то віднесли гостю на беріг. У рідній обстановці тваринка швидко зорієнтувалася і пірнула у воду.

Але це не єдиний випадок у місті, коли черепашка завітала на гостину. Наприкінці травня така гостя залізла до теплиці. Тоді працівники налякалися, бо рухалася плівка.

Чи брати її в руки чоловіки вагалися. Вражена такою «гостинністю» черепаха поповзла геть.

Зоологи кажуть, що комфортне середовище для українських болотяних черепах саме болотиста місцевість. А в наших обох випадках шепетівчани знаходили саме цих плазунів, бо характерною для них ознакою є жовті невеликі плями на голові та кінцівках. Ця черепаха швидко повзає і плаває завдяки перетинкам між пальцями. У Шепетівці їх часто зустрічають вздовж річок Гуски та Косецької, в лісових болотах та у водоймах міського парку.

Пам’ятайте, що черепаха приносить користь, знищуючи личинок комарів та хворих риб. Болотна черепаха — санітар водойм. При всій своїй спритності у воді їй вдається спіймати лише хвору або поранену рибу, що в цілому сприяє покращенню популяцій риб.

То ж у випадку, коли у вашу оселю заповзла українська болотяна черепашка, краще винесіть її до найближчої водойми.

Полюбляєте загадкові історії та містику? Помічаєте казкові створіння навколо? Як щодо дізнатися про майбутнє? На сайті famt.ru ви можете безкоштовно погадати на картах Таро онлайн. До ваших послуг ворожіння на гроші, на ситуацію, на завтрашній день і звичайно ж на кохання.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці