На Шепетівщині рецидивіст пограбував помешкання названого брата

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним обвинуваченого у грабежі, поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненому повторно, поєднаному з проникненням у житло (частина 3 статті 186 Кримінального кодексу України) та призначив йому покарання — 5 років позбавлення волі.

Підсудний у січні 2019 року звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за злочин, передбачений частиною 2 статті 186 КК України («Грабіж»). А вже 10 березня, пошкодивши вікно, проник у будинок, де раніше жила його колишня опікунка. Нині у батьківському будинку мешкає названий брат підсудного із сім’єю. Сталася подія у селі Білокриниччя Шепетівського району. На очах у дружини господаря зловмисник викрав три мобільні телефони, зарядний пристрій — та, відштовхнувши жінку, вийшов з хати.

Під час судового засідання вину визнав, пояснив, що до названого брата приїхав пожити. Коли йому ніхто не відчинив, розбив вікно і заліз до хати. Господарів, що саме спали, будити не став, зібрав усі телефони, а коли жінка почала кричати до нього, — втік.

У судовій доповіді, складеної Шепетівським МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Хмельницькій області, обвинувачений характеризується, як особа що веде антигромадський та бродячий спосіб життя, постійного місця проживання немає, раніше судимий. Враховуючи дуже високу ймовірність вчинення повторного правопорушення, орган пробації дійшов висновку, що його виправлення без позбавлення або обмеження волі може становити високу небезпеку для суспільства.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівщині рецидивіст пограбував помешкання названого брата»

  1. Алеся Рижа коментує:

    Мало того, що потерпілі глухо-німі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці