У Полонському районі лісник розрахувався за допомогу державною деревиною

Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна, яке було ввірено особі) та призначити йому покарання — 850 гривень штрафу (50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю — такий вирок виніс Полонський районний суд ліснику Понінківського лісництва Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство».

Як повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду, своїм вироком затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим. За її умовами, лісник беззаперечно визнав свою вину в інкримінованому злочині та погодився на обумовлене сторонами покарання.

Як встановив суд, в березні цього року обвинувачений дозволив двом знайомим розпиляти й вивезти три сосни, повалені буревієм на ввіреній йому території лісництва. Такою була плата лісника за виконану чоловіками роботу в його помешканні. Утім, скористатися деревиною вони не встигли — у Понінці їх зупинила поліція.

«Кримінальне правопорушення, у вчиненні якого обвинувачується Л., відноситься до злочинів середньої тяжкості та, відповідно до ч. 4 ст. 469 КПК України, допускається укладення між прокурором і обвинуваченим угоди про визнання винуватості, зміст якої відповідає вимогам ст. 472 КПК України», — зазначає у вироку суддя.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Полонському районі лісник розрахувався за допомогу державною деревиною»

  1. IRUNA коментує:

    Ні, треба щоби вони згнили в лісі, як тисячі дерев, повалених буревієм,які звалені і продовжують гнити в нашіх лесах! Не цей чолов*яга винен, а винно керівництво лісгоспу, яке не дозволяє, за встановлену плату, населенню використовувати повалені дерева і сухостій.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці