У Шепетівці затримали нелегала, якого примусово видворять з України

Рішенням Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області задоволено позов Шепетівського районного відділу управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області до Ф. про затримання з метою поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України та примусового видворення за межі України.

Вирішено затримати строком на шість місяців громадянина Республіки Азербайджан Ф. з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні та примусово видворити з України. Про це повідомила прес-служба суду.

Позивач звернувся до суду з даним позовом, посилаючись на те, що 16 квітня 2019 року працівниками Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області було виявлено громадянина Республіки Азербайджан Ф., при перевірці паспортного документа якого встановлено, що 13.03.2019 Ладижинським МС УДМС України у Вінницькій області прийнято рішення № 3 про примусове видворення з України та зобов’язано його залишити територію України до 11.04.2019, яке останній не виконав без поважних причин та продовжує порушувати чинне міграційне законодавство.

Відповідач у судовому засіданні позов визнав, пояснив, що вчасно не покинув територію України, оскільки син навчається в Острозькій академії і сину потрібна матеріальна підтримка.

Виконання рішення суду підлягає негайному виконанню.

Рішення законної сили не набрало та може бути оскаржено до Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Нагадаємо, у Шепетівці за торгівлю гранатами мешканцю Азербайджану загрожує штраф.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці