Жінка, що в Шепетівці випала з маршрутки під час руху, досі перебуває у комі

64-річна жінка випала «на ходу» з автобуса неподалік ветаптеки, що на вулиці Валі Котика. Надзвичайна подія зі страшними наслідками сталася вчора, 14 квітня, близько 8-ої години ранку на маршруті № 9.

— Жінка зайшла в автобус біля міського ринку, — розповідає пасажирка Ніла. — Автобус був переповнений, двері закриваються не автоматично. Вочевидь, оскільки вона стояла біля самих дверей, то випадково могла натиснути дверну ручку. А втриматися не змогла, бо в руках тримала сумки. Пощастило, мабуть, що водій ще не встиг набрати швидкість, а то невідомо, що могло б бути взагалі.

Очевидці розповідають, що картина була страшна: дехто запримітив, що у жінки після падіння із рота йшла кров. Відтак, на місці події травмованій відразу викликали швидку допомогу.

— «Швидка» летіла, ніби літак зі увімкненими сиренами, — розповіла далі пасажирка, що їхала на цьому маршруті.

Наразі за життя постраждалої борються медики. Вона перебуває у комі в реанімаційному відділенні Шепетівської ЦРЛ.

— Стан залишається вкрай важким, — розповідає завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Шепетівської ЦРЛ Валерій Сивоконюк. — Важкість зумовлена черепно-мозковою травмою, субарахноїдальним крововиливом та субдуральною гематомою.

Голова правління «Шепетівське АТП-16807» Руслан Савчук, який обслуговує даний маршрут, запевняє, що транспорт, на якому їхала жінка, цілком справний:

— У грудні 2018-го року автобус проходив техогляд, наступний заплановано на червень цього року. У поліції ніяких зауважень до автобуса нема. Двері теж технічно справні.

Поліція встановила, що «14 квітня ц.р. о 09:14 в Шепетівці на перехресті вул. Валі Котика та проспекту Миру, місцева мешканка, пасажирка маршрутного автобуса № 9 під час руху випадково натиснула на дверну ручку, в результаті чого випала з автобуса. Внаслідок падіння остання отримала тілесні ушкодження».

Полісмени відкрили кримінальне провадження за статтею 286 частина 1 — Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

У частині 1 йдеться:

«Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, — карається штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Наразі транспортний засіб вилучено. Зі слів начальника Шепетівського ВП Василя Шкіндюка, йому призначать автотехнічну експертизу. Однак, тут питання постає в іншому.

— Водій перевантажив автобус, не переконався у безпеці пасажирів. Він повинен був рухатися у тому випадку, коли був би впевнений, що всі пасажири зайняли свої місця, — пояснив Василь Шкіндюк.

А поки що слідство триває… Його подальший розвиток залежатиме напряму від стану потерпілої жінки.

Випадком зацікавилися і в Укртрансбезпеці. Адже це не перші зауваження до даного перевізника.

У вересні 2018-го року в рам­ках опе­ра­ції «Пе­ре­віз­ник» пра­ців­ни­ки від­ді­лу без­пе­ки до­рожнього ру­ху УПД ГУНП у Хмель­ницькій об­ласті ДПП виявили 11 порушень із боку шепетівських перевізників. 4 порушення зафіксували в грудні минулого року.

Однак, попри постійні зауваження, в одному з транспортних засобів, які належать «Шепетівське АТП-16807» в новорічні свята пасажири могли спостерігати целофанову плівку замість скла.

Нагадаємо, нещодавно від­бу­ло­ся за­сі­дан­ня кон­кур­сно­го ко­мі­те­ту Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди що­до виз­на­чен­ня пе­ре­віз­ни­ка на мар­шру­тах №№ «2», «5», «12» та «6-А». На по­чат­ку за­сі­дан­ня чле­ни ко­мі­те­ту, як го­дить­ся, роз­кри­ли кон­верти з про­по­зи­ці­єю кон­курсан­тів. Щоп­равда, ви­явив ба­жан­ня на­да­ва­ти пос­лу­гу з пе­ре­ве­зен­ня міс­тян на зга­да­них мар­шру­тах ли­ше один пре­тен­дент — під­при­ємс­тво «АТП-16807».

Ко­ли зай­шла мо­ва про будь­-які по­ру­шен­ня з бо­ку пе­ре­віз­ни­ка за ос­танні пів­ро­ку, в то­му чис­лі й ДТП, то пра­во­охо­рон­ці та пред­став­ник Укр­тран­сбез­пе­ки заз­на­чи­ли, що та­ких за під­при­ємс­твом «АТП-16807» не­має.

 

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці