На Шепетівщині селянин «хімічив» алкогольний фальсифікат

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним.

«Підсудного визнано винуватим у скоєнні злочинів, передбачених частиною першою статті 204 (незаконне зберігання з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв), частиною другою статті 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів), частиною першою статті 199 (виготовлення та зберігання з метою використання при продажу товарів підроблених марок акцизного податку), частиною другою статті 199 (виготовлення та зберігання з метою використання при продажу товарів підроблених марок акцизного податку вчиненого повторно) КК України та на підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнено Г. від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки», — повідомила прес-служба суду.

Згідно вироку, у період з квітня 2016 року по жовтень 2017 року, раніше судимий громадянин придбавав у невстановлених слідством осіб незаконно виготовлений етиловий спирт, що містився у різній тарі та транспортував автомобілями до власного домоволодіння, виготовляв незаконно виготовлені алкогольні напої під виглядом горілки з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, які зберігав з метою збуту в житловому та господарському (підсобному) приміщеннях, а також у транспортних засобах.

Також, обвинувачений придбавав пусті пляшки з під горілки різних об’ємів, корки та дозатори до пляшок, етикетки алкогольних напоїв відомих торгівельних марок.

В квітні 2016 року підсудний придбав обладнання, яке необхідне для масового незаконного виробництва алкогольних напоїв, зокрема циркуляції та змішування компонентів та самостійно виготовив спеціальні ключі для закорковування скляних пляшок.

Крім того, цей чоловік у власному будинку, за допомогою комп’ютерної та копіювальної техніки виготовляв з метою використання при продажу товарів (незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки) підроблені марки акцизного податку, а також їх зберігав з цією метою у підсобному приміщенні, у спальні будинку та дерев’яній прибудові до хліва домоволодіння.

Частину незаконно виготовлених підроблених марок акцизного податку обвинувачений наклеїв на пляшки з виготовленими алкогольними напоями під виглядом горілки.

Крім того, обвинувачений, з метою отримання неконтрольованого державою прибутку, продовжив незаконно виготовляти та зберігати марки акцизного податку, вчинивши злочин повторно.

Обвинувачений повністю визнав себе винуватим в інкримінованих злочинах, підтримав угоду про визнання винуватості.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівщині селянин «хімічив» алкогольний фальсифікат»

 1. Ядовидый Журналист коментує:

  Адрес, пожалуйста. А то ничего не понятно.

  А как насчёт самогонного цеха по ул. Чкалова? Там работа кипит. Этот деятель, каждый день на своём желтом жигуле (вроде старая копейка, но не уверен) развозит самогон по точкам.

  А прокуратуре по барабану.
  Хотя они знают адрес этого цеха: ул. Чкалова, сотня метров от редакции “День за днем” в сторону проспекта, ориентир – канализационная решетка, из которой валит запах самогона. А цех этот в частном доме (там номер дома не видно), буквально рядом с этой решеткой. Во дворе часто стоит желтый старый жигуленок.)

  Ждём массового отравления этой самогонкой. Как раз празднички на подходе.

  И имейте в виду, я тогда молчать не буду.
  Буду заявлять, что прокуратура знала о цехе, но не предотвратила отравление людей. И их смерти на совести прокуратуры. Закачу скандал на всю Украину.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці