На Шепетівщині селянин знайшов артснаряд поблизу залізничної колії

Піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області 26 березня о 16:30 вилучили та у спеціально відведеному місці знищили 105-ти мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Небезпечну знахідку було виявлено напередодні місцевими жителями поблизу залізничної колії, що проходить через селище Хролин Шепетівського району.

«Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, — попереджають працівники ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. — Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття — це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»!»

Нагадаємо, 23 бе­рез­ня пі­ро­тех­ні­ки у спе­ці­аль­но від­ве­де­но­му міс­ці зни­щи­ли ар­ти­ле­рій­ський сна­ряд ка­ліб­ром 105 мм ча­сів Дру­гої сві­то­вої вій­ни, який бу­ло на­пе­ре­дод­ні ви­яв­ле­но у сусідньому селі Тра­улині. А 10 вересня минулого року піротехніки «розмінували» залізничну колію у Шепетівському районі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці