У Шепетівці чоловік побив співмешканку дерев’яним топорищем

Шепетіський міськрайонний суд розгляне справу жителя Шепетівки, якого обвинувачують в умисному середньої тяжкості тілесному ушкодженні, тобто умисному ушкодженні, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров’я (частина 1 статті 122 Кримінального кодексу України). Про це повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

За версією слідства, 3 січня 2019 року чергова сварка співмешканців переросла у побиття. Чоловік штовхнув жінку на диван та дерев’яним топорищем почав бити по ногах.

Згодом у потерпілої медики констатують перелом кістки на нозі, що відносять до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, який не був небезпечний для життя в момент заподіяння, але який спричиняє тривалий розлад здоров’я, та численні рани і синці — ушкодження легкого ступеня тяжкості.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

На­га­да­ємо, що із 11 січ­ня 2019 ро­ку в Ук­ра­їні наб­рав чин­нос­ті За­кон, який по­си­лює від­по­ві­даль­­ність за до­маш­нє на­силь­­ство. Та­кож, згід­но зі ста­тис­ти­кою жер­тва­ми на­силь­ства в сім’ї ста­ють і чо­ло­ві­ки — це 7 ви­пад­ків зі ста.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці