Зловмисники грабують шепетівчан, застосовуючи насильство

У період з 6 по 7 березня два зухвалі грабежі сталися в місті Шепетівці. Зловмисники відкрито заволодівали матеріальними цінностями потерпілих, був і випадок застосування насильства.

Минулої середи, 6 березня, близько 12:00 в місті Шепетівці місцевий житель, керуючись корисливим мотивом, шляхом вільного доступу, без застосування сили, відкрито викрав у іншого містянина мобільний телефон.

Інший грабіж стався також у Шепетівці 7 березня. Близько 22:30 невстановлена особа із застосуванням насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, відкрито викрала із сумки останнього гроші. Від рук грабіжника постраждав місцевий житель. Зловмисник наніс йому один удар у голову.

Відомості про обидва факти внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за статтею 186 Кримінального кодексу України. У першому випадку за частиною 1 — відкрите викрадення чужого майна, а в іншому за частиною другою — грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Зловмисники грабують шепетівчан, застосовуючи насильство»

 1. Винні влада чому поліція не охороняються район залізничного вокзалу….

  • Гений коментує:

   Сергей, рассказываю:
   Вокзалом занимается линейный отдел полиции (не городской). Их сократили. А ставки их сейчас задействованы в Киеве. Там нужно оберегать наших “спасителей нации и эффективных менеджеров”.

   И вообще, скоро из Шепетовки в Киев будут откомандированы много полицейских. Уже из гор-отдела полиции. Это в связи с намечающимися там новыми массовыми беспорядками на выборах.

   И мы будем иметь в Шепетовке грабежи, как в Одессе в прошлом веке, в Гражданскую войну. Когда в белый день, посреди улицы, раздевали до трусов, и вырывали золотые зубы плоскогубцами.

   Или как фильме “Свадьба в Малиновке”.
   Вот, ждёмс Попандопуло, в рваной тельняшке, с маузером, и мешком для награбленного. Уже скоро…

 2. Сергей Руденко коментує:

  Я цю тему піднімав нема коли

 3. Inna Rovinska коментує:

  Немає управи і ніхто нікого не боїться.А що буде далі?

  • Гений коментує:

   А дальше будет собачий приют, за 16 млн. гривен, в Хмельницком. Вот куда нужно вложить средства прежде всего. А безопасность рядовых граждан – это их проблемы. Нет на это денег. Сидите дома, и вас никто не тронет…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці