Неповнолітнього взяли під варту відразу в залі шепетівського суду

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким Г. визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 119 (вбивство, вчинене через необережність) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Як повідомила прес-служба Шепетівського суду, згідно з вироком, 17 серпня 2018 року, неповнолітній Г., помітив у малолітнього К. пневматичну гвинтівку, якою той стріляв по горіхах та пляшках. К. на прохання Г. здійснити декілька пострілів, дав йому вказану гвинтівку, а С., спорядивши на прохання Г. цю гвинтівку кулею, пішов ставити на дерев’яний паркан горіх, у який мав намір влучити обвинувачений Г.

Г., не передбачаючи настання шкоди для життя і здоров’я малолітнього С., утримуючи неприцільно в руках вищевказану гвинтівку в напрямку С., тримаючи при цьому вказівний палець на спусковому гачку, допустив необережне спускання спускового гачка, внаслідок чого відбувся постріл, від якого куля влучила у скроневу ділянку голови зліва малолітньому.

В результаті вищевказаних дій обвинуваченого малолітньому потерпілому заподіяно тілесні ушкодження, які за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння є тяжким тілесним ушкодженням та перебуває у прямому причинно-наслідковому зв’язку з настанням смерті С.

В судовому засіданні обвинувачений Г. свою вину в інкримінованому злочині визнав повністю, у вчиненому розкаявся, попросив вибачення у потерпілого.

До набрання вироком законної сили запобіжний захід обвинуваченому змінено з особистого зобов’язання на тримання під вартою, взявши його під варту із зали судових засідань.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадуємо, що санкція ч. 1 ст. 119 КК України передбачає призначення покарання у виді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «Неповнолітнього взяли під варту відразу в залі шепетівського суду»

  1. Aleksandra Vasilkova коментує:

    Шкода дві сторони, але одне питання куди дивилися батьки коли діти взяли зброю?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці