Любитель холодної зброї поплатиться за власну майстерність

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина Б., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 263 (носіння, виготовлення, збут іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба суду.

Досудовим слідством встановлено, що Б. у невстановлений час та день листопада 2017 року, перебуваючи у власному сараї, не маючи передбаченого законом дозволу на виробництво холодної зброї, виготовив шашку, що є довгоклинковою холодною зброєю колюче-рублячої дії, яку в подальшому мав намір продати.

В подальшому, обвинувачений в мережі «Інтернет» розмістив оголошення про продаж шашки.

В грудні 2018 року, Б., продовжуючи злочинні дії, з метою збуту раніше виготовленої холодної зброї, використав легковий автомобіль, поклавши шашку до багажного відділення, прибув до прилеглої території спортивного комплексу, що в м. Шепетівка, чим вчинив її носіння без передбаченого законом дозволу.

В цей же день, обвинувачений зустрівся з В., після чого передав йому холодну зброю, тим самим незаконно збув її.

Нагадуємо, що санкція ч. 2 ст. 263 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділитися посиланням4 коментарі до статті «Любитель холодної зброї поплатиться за власну майстерність»

  1. Смешно

  2. Ирина Фурсова коментує:

    За измену Родине и терроризм 6 лет,а за холодное оружие 3_5, круто!!!!

  3. Pavlo Sidorak коментує:

    Пі…ц! Розкрито злочин століття!

  4. Alla Blackwood коментує:

    Жабоколи зробив, на тобі, злочин, скоро на кухні до господинь підуть… В мене особисто на кухні різноманіття цієі зброі то що виходить – це злочин.??? Дійсно відриття року!!!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці