Чи завершиться цьогоріч справа обвинуваченого у новорічному смертельному ДТП?

Сьогодні, 6 грудня, в Шепетівському міськрайонному суді відбулося чергове судове засідання по справі Равського, якого звинувачують у ДТП, яке сталося 1 січня, коли загинула молода мама, а її дворічна донька — важко травмована. На засіданні вже планувалося допитати обвинуваченого та перейти до судових дебатів. А це означало б завершення судового процесу. Однак, слухання відклали.

На початку розгляду справи повідомили про те, що відбулася заміна прокурора. Новий прокурор із початком засідання заявив клопотання про долучення до матеріалів справи висновку генотипоскопічної експертизи. Відтак, на ознайомлення захиснику обвинуваченого потрібен час.

В ході судового засідання захисник обвинуваченого запропонував долучити до матеріалів справи чек, який підтверджує надходження коштів на рахунок потерпілого.

— Я думаю, що потерпілий Дячук не буде заперечувати, що на його рахунок мамою від імені Равського Анатолія було відправлено 10 тисяч гривень за заподіяння матеріальної та моральної шкоди. Квитанцію я просив би долучити, оскільки відшкодування шкоди повне чи часткове, враховується при призначенні покарання, — зазначив адвокат.

Також стороною захисту надано заяви від двох інших потерпілих про те, що вони претензій до обвинуваченого не мають із приводу спричиненого відносно них злочину та просять не притягувати його до кримінальної відповідальності. До того ж, сторона захисту обвинуваченого подала клопотання про виклик цих осіб для повторного допиту.

Втім, суддя піддав сумніву факт написання цих заяв потерпілими. Адже наразі один із них перебуває за кордоном.

— З приводу почерку… і кожен раз підпис, почерк… Кожного разу інші дати і почерк. Видно неозброєним оком, що дана заява написана не потерпілим, — зазначив суддя.

Отож, суд відмовив у долученні заяв, а також виклику потерпілих. Оскільки адвокат підсудного попросив додатковий час на ознайомлення із новими матеріалам справи, то слухання відклали знову. Отож, вже 10-го грудня допитуватимуть обвинуваченого.

— На нашу думку, наразі відбувається затягування розгляду справи як з об’єктивних, так і суб’єктивних причин, — розповідають потерпілі. — Адже, наприклад, генотипоскопічна експертиза була проведена ще в квітні цього року, а з її висновками ми ознайомилися ще в червні. А чому прокурор надав відповідне клопотання про долучення цього доказу лише через півроку, нам невідомо, — зазначив потерпілий Віктор Дячук.

14 грудня плануються дебати та завершення розгляду справи.

— Принаймні, ми на це дуже сподіваємося, — висловили думку потерпілі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці