Розгляд справи Равського вкотре відклали

Вже майже рік у Шепетівському міськрайонному суді розглядають справу Анатолія Равського, який 1 січня вчинив наїзд на пішоходів біля ЦУМу. Внаслідок ДТП загинула 21-річна жінка, а її дво­річ­ну до­неч­ку доп­ра­ви­ли до ре­ані­ма­цій­но­го від­ді­лен­ня Ше­пе­тівсь­кої цен­траль­ної район­ної лі­кар­ні. Наразі Равського обвинувачують за сімома статтями кримінального кодексу, однак, крапку в цій справі й досі не поставили. Сьогодні, 28 листопада, справу вкотре відклали через неявку захисника підсудного.

За 11 місяців судового розгляду обвинувачений вже двічі змінював адвоката. Судові засідання відкладалися із об’єктивних та суб’єктивних причин.

— Відкладалася справа, в тому числі, у зв’язку з необхідністю ознайомлення іншого захисника з матеріалами справи, через неявку свідків та потерпілих, — розповідає адвокат потерпілої сторони Андрій Швець. — Як може судити сторона потерпілого, на початку розгляду справи відбувалося затягування розгляду процесу самим Равським, оскільки той заявляв безпідставні клопотання про повторне ознайомлення із матеріалами справи.

Загалом, обставини, що стосуються безпосередньо дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 21-річна Олена Дячук, дослідили за 3 місяці.

Також, окрім епізоду з ДТП, Равському інкримінують ряд інших правопорушень: хуліганство, спричинення тілесних ушкоджень та інші.

Зі слів адвоката, за весь час розгляду справи обвинувачений жодного разу не попросив вибачення у потерпілої сторони. Натомість, мама обвинуваченого в рахунок завданої моральної та матеріальної шкоди надала потерпілому лише кілька тисяч гривень. Мабуть, саме в таку суму оцінили родичі обвинуваченого життя загиблої та потерпілої дитини.

— Згідно закону обвинувачений зобов’язаний відшкодувати як матеріальну, так і моральну шкоду, внаслідок заподіяного ним злочину. Моральну шкоду, з врахуванням понесених потерпілими душевних страждань, буде визначати суд. Водночас, у позові заявлена сума в 1 мільйон гривень, — сказав Андрій Андрійович.

При обрахуванні матеріальної шкоди враховуватимуть витрати на поховання та лікування дитини.

А поки що резонансну справу відкладено на 6 грудня.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Розгляд справи Равського вкотре відклали»

  1. Максим Дячук коментує:

    🤬

  2. Kseniya Zabeida коментує:

    А що з маленькою зараз?!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці