У Шепетівці держслужбовець сплатить 1700 грн, бо незадекларував премію

Військова прокуратура довела в апеляції вину директора оборонного держпідприємства, що в Шепетівці, стосовно несвоєчасного повідомлення останнім про суттєві зміни в майновому стані. Мова йде про незадекларовану премію у розмірі кілька сотень тисяч гривень.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України зазначає, що директор державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» Державного концерну «Укроборонпром» визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172–6 КУпАП, та на нього накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Апеляційний суд Хмельницької області підтримав позицію військової прокуратури Рівненського гарнізону та залишив без змін постанову суду першої інстанції, повністю відмовивши у задоволені апеляційної скарги захисника правопорушника.

— У суді доведено, що у липні 2017 року вказаний посадовець отримав премію за підсумками роботи за 2016 рік у розмірі 259 тис. грн. Однак, у встановлений Законом України «Про запобігання корупції» термін НАЗК про даний факт не повідомив, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Виявила це військова прокуратура гарнізону під час проведення вивчення додержання службовими особами ДП «Шепетівський ремонтний завод» ДК «Укроборонпром» вимог антикорупційного законодавства, — йдеться на сайті військової прокуратури Рівненського гарнізону.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «У Шепетівці держслужбовець сплатить 1700 грн, бо незадекларував премію»

  1. Нічого собі премії!!!!

  2. Nadezhda Gudebskaya коментує:

    Та при такій преміі штраф ну просто на сміх курям.

  3. Елена Морозова коментує:

    Так, штраф курам на сміх! І що з того доведення суду??? Що змінилось??? Тіпа роботу зробили! Цирк від якого плакати хочеться!…

  4. Iruna Novaya коментує:

    “День за днем”, дякуємо за повідомлення, але б цікаво було би, якщо би редакція проаналізувала коментарі ,які надходять по цій статті, і опублікувала їх в уже, можливо, окремцй рубриці ,присвяченій справедливості у нашому суспільстві і в нашому правосудді!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці