Шепетівка буде і з газом, і з теплом

Таку радісну звістку повідомляє сайт Шепетівської міської ради. У вівторок, 13 листопада, відбулась зустріч голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового, Шепетівського міського голови Михайла Полодюка, генерального директора ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександра Пустовойта та голови правління ПАТ «Шепетівкагаз» Володимира Турінського.

Завдяки ініціативі Вадима Лозового сторони порозумілися. До кінця сьогоднішнього дня, 13 листопада, у місті підключать дві котельні, що опалюють багатоквартирні житлові будинки на Старокостянтинівському шосе № 34, 34-А, 38, та на вулиці Героїв Небесної Сотні будинки № 24, 26, 28. Таким чином, мешканці Шепетівки будуть забезпечені теплом на сто відсотків.

Також не буде здійснюватися пониження тиску в газорозподільній мережі міста Шепетівки та Шепетівського району до нуля.

Але ПрАТ «Шепетівкагаз» також прокоментувало на своїй сторінці у Фейсбуці результати наради:

«За наслідками наради було прийнято компромісне рішення, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зобов’язано отримати номінації від ПАТ НАК «Нафтогаз України» на листопад 2018 року протягом найближчого тижня, під особистим контролем Голови Хмельницької ОДА та Керівника Хмельницької обласної прокуратури. ПрАТ «Шепетівкагаз» здійснюватиме розподіл природного газу на котельні, які знаходяться в управлінні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до 30 листопада 2018 року. Питання щодо подальшого сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 рр. у м. Шепетівка та Шепетівському районі залишається відкритим».

Поділитися посиланням12 коментарів до статті «Шепетівка буде і з газом, і з теплом»

  1. Сергій коментує:

    Факт того що повинно бути у людей взимку тепло як апріорі, подається як надзвичайна заслуга голови ода((((Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці