Злочинне тріо влаштувало наркобізнес у Шепетівці

Шепетівський міськрайонний суд нещодавно ухвалив вирок трьом обвинуваченим за придбання та збут наркотиків. На лаві підсудних опинилися дві панянки та мужчина.

Пані Є. упродовж 2016–2017 років незаконно купувала та продавали наркотичні засоби для залежних від них осіб. Крім того, обвинувачена збувала товар як за гроші, так і безкоштовно, щоб залучити нових клієнтів. Слідством встановлено, що жінка придбала метадон та макову соломку (екстракційний опій) у невстановленій кількості та перенесла їх до свого місця проживання, де зберігала для подальшого збуту. В згодом жінка частину наркотиків зберігала поблизу місця свого проживання, де й продавала їх.

Залучила підсудна у свій «бізнес» ще одну панянку — Р. В ході злочинної діяльності вони розробили план взаємодії, згідно з яким Р. займалася придбанням наркотичного засобу з метою подальшого збуту, а Є. підшукувала клієнтів та здійснювала збут наркотичних засобів, при цьому, отримані від вказаної злочинної діяльності, кошти вони розподіляли між собою.

Двоє жінок взяли собі у партнери й чоловіка — обвинуваченого П. Останній упродовж 2017 року не лише займався такою ж діяльністю, як і панянки Є. та Р, він за невстановлених досудовим розслідуванням обставин, придбав прекурсор — ангідрид оцтової кислоти (речовина, обіг якої обмежено і стосовно неї встановлюються заходи контролю), масою 0,6492 г та зберігав з метою подальшого збуту.

Підсудні пішли на угоду зі слідством і повністю визнали свою вину у вчиненні злочинів.

Суд дійшов переконання, що сторони уклали угоду добровільно, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок, чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді.

Є. визнано винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України та призначено їй покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі з конфіскацією належного їй на праві власності майна, крім житла.

Р. визнано винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України та призначено їй покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді 3 (трьох) років 1 (одного) місяця позбавлення волі з конфіскацією належного їй на праві власності майна, крім житла.

П. визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 311 КК України та призначено покарання на підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі з конфіскацією належного йому на праві власності майна, крім житла.

До набрання вироком законної сили обвинувачені будуть утримуватись під вартою.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Апеляційного суду Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці