29-річний хмельничанин за вбивство чоловіка коханки відсидить 10 років

Державним обвинуваченням, яке здійснювали працівники галузевого відділу прокуратури області, у суді доведено вину 29-річного хмельничанина у вбивстві чоловіка його співмешканки.

«Досудовим розслідуванням, яке за процесуального керівництва прокуратури області здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що вбивство сталось на ґрунті особистих неприязних відносин під час спільного розпивання алкогольних напоїв», — повідомила прес-служба обласної прокуратури.

Перебуваючи в помешканні зловмисника, 48-річний потерпілий почав дорікати своїй дружині у тому, що вона лишила його разом із двома неповнолітніми дітьми та живе з іншим чоловіком.

Обурений співмешканець жінки, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на почуті зауваження відреагував агресивно, вхопив кухонного ножа та наніс ним удари своєму опоненту.

Другий удар чоловіка був смертельним та потерпілий помер від крововтрати на місці події.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Вироком Хмельницького міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що нещодавно з зали суду за подібний злочин було звільнено хмельничанина, адже Апе­ля­цій­ний суд Хмель­ницької об­ласті за­ли­шив без змін ви­рок міс­тя­ни­ну, яко­го виз­на­ли вин­ним в умис­но­му вбивс­тві за­кон­но­го чо­ло­ві­ка його ко­хан­ки при пе­ре­ви­щен­ні меж не­об­хідної обо­ро­ни (ст. 118 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су). За рі­шен­ням пер­шої ін­стан­ції йому приз­на­чи­ли 2 ро­ки поз­бавлен­ня во­лі і стяг­ну­ли по­над 50 тис. ма­те­рі­аль­ної шко­ди і 100 тис. мо­раль­ної на ко­ристь ма­те­рі за­гиб­ло­го.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці