Заправив авто та втік, не розрахувавшись за пальне

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно раніше судимого мешканця Нетішина громадянина Л., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України. Про це повідомляє Шепетівський міськрайонний суд.

Досудовим слідством встановлено, що 9 липня в нічний час, Л. разом зі своїм знайомим М. на автомобілі, що перебуває у користуванні останнього, приїхали на територію автозаправної станції з метою заправити дизельним паливом автомобіль.

Так, Л., знаючи про те, що у нього були наявні грошові кошти лише в сумі 200 грн та те, що жодних грошових коштів на платіжних картках у нього немає, підійшов до оператора та запропонував йому заправити бак авто дизельним паливом в повному об’ємі.

Заправивши автомобіль на суму 1447,68 грн, Л. передав оператору грошові кошти в сумі 200 грн та пояснив, що решту суми оплатить платіжною карткою, яка знаходиться в авто.

Під приводом пошуку платіжної картки, обвинувачений сів на пасажирське сидіння транспортного засобу та помітивши, що оператор не спостерігає за його діями, повідомив знайомому М., що за заправку палива він розрахувався та виїхав з території автозаправної станції.

Таким чином, Л. незаконно заволодів дизельним пальним в об’ємі 47,98 літрів вартістю 1247,68 грн, чим завдав матеріальної шкоди.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці