У Львові діти з Шепетівщини отруїлися сирниками зі сметаною

Школярі з Хмельницької області, які потрапили до Львівсь­кої об­ласної ін­фекцій­ної лі­кар­ні з ді­аг­но­зом «хар­чо­ва ток­си­ко­ін­фекція», меш­ка­ли та хар­чу­ва­ли­ся в го­те­лі «Джем Ра­ко­вець» у се­лі Ра­ко­вець Пус­то­ми­тівсь­ко­го району.

— Діти могли отруїтися сирниками зі сметаною, які вони їли в кафе у готелі — зазначив Юрій Собко, в.о. заступника головного лікаря з лікувальної роботи Львівсь­кої об­ласної ін­фекцій­ної лі­кар­ні. — Нині чекаємо результатів із лабораторії, щоб остаточно встановити причину отруєння. Радує, що стан дітей має позитивну динаміку.

Також лікар підтвердив інформацію, що діти з Шепетівки та навколишніх сіл. Всього госпіталізовано станом на 7 серпня 26 дітей.

Власник готелю «Джем Ра­ко­вець» у телефонній розмові був небагатослівний:

— Ми допомагаємо дітям.

З’ясувати, хто організував поїздку групи дітей до Львова, нам таки вдалося. Інформацією не володіють ні в районних, ні в міських органах влади та вперше чули про масове отруєння дітей також у місцевих закладах медицини. Але з власних джерел нам стало відомо, що організувала «веселу мандрівку» дітей з міста Шепетівки, сіл Грицівської та Судилківської ОТГ до Львова відома на Хмельниччині політична партія.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці