За крадіжку мобілки жінка вчинила самосуд палицею

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно 61-річної громадянки, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених Кримінальним кодексом України — ч. 1 ст. 122 (Умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя), ч. 1 ст. 162 (Порушення недоторканності житла).

Досудовим слідством встановлено, що 15 липня обвинувачена за допомогою ножа відчинила клямку вхідних дверей одного із будинків та проникла всередину, де в той час перебували двоє потерпілих.

61-річна жінка незаконно проникла у інше житло задля з’ясування обставин конфлікту, який виник між нею та одним з потерпілих. Причина — крадіжка мобільного телефону. В результаті «перемовин» обвинувачена умисно спричинила тілесні ушкодження останньому.

Жінка, наблизившись до потерпілого, який лежав на ліжку, нанесла один удар дерев’яною палицею в голову, чотири удари в ділянку правої кисті та один удар в ділянку правого стегна, після чого у конфлікт втрутилася інша мешканка будинку. Саме вона припинила неправомірні дії обвинуваченої, внаслідок чого остання покинула домоволодіння.

В результаті протиправних дій потерпілому К. заподіяно тілесні ушкодження у вигляді саден та синців, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості, та перелому основної фаланги пальця, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці