За погрозу ножем рецидивіста утримуватимуть під вартою

Ще 17 липня 2018 року Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін ухвалу слідчого судді Шепетівського міськрайонного суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а його апеляційну скаргу — без задоволення. Йдеться на сайті Шепетівського міськрайонного суду.

Так, Б., будучи засудженим за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, до покарання у виді 12 років позбавлення волі, маючи не зняту та не погашену судимість, повторно вчинив злочин.

Цьогоріч 14 травня на території залізничного вокзалу міста Шепетівки стався розбій. Близько 21:00 підозрюваний, знаходячись поряд з будівлею залізничного вокзалу, помітив чоловіка, який чекав електропотяг. Почавши з ним розмовляти, дістав кухонного ножа, якого приставив до шиї потерпілого, внаслідок чого спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді двох саден на шиї та наказав передати йому грошові кошти. Утримуючи біля шиї потерпілого ножа, дістав із його кишені гаманця із грошовими коштами та викрав мобільний телефон, спричинивши майнової шкоди на загальну суму 1575 грн. Дане кримінальне правопорушення кваліфіковане за ч. 1 ст. 187 КК України (розбій).

Слідчий суддя мотивував своє рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою тим, що підозрюваний може переховуватись від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на потерпілих та свідків, вчинити інше кримінальне правопорушення, оскільки раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

Не погоджуючись з ухвалою слідчого судді, підозрюваний подав апеляційну скаргу, яку Апеляційний суд залишив без задоволення.

Колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Хмельницької області зазначено, що слідчий суддя дійшов правильного висновку про необхідність застосування виняткового запобіжного заходу, оскільки встановлені судом обставини достатньо переконливо підтверджують, що менш суворі запобіжні заходи не можуть забезпечити виконання підозрюваним процесуальних обов’язків.

Підозрюваного утримуватимуть під вартою 60 днів — до 19 серпня включно.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці