4 роки з конфіскацією присудили за збут наркотиків

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винуватим раніше судимого громадянина В. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання наркотичного засобу з метою збуту та незаконний збут наркотичного засобу, вчинене повторно) та призначено покарання за сукупністю злочинів у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, крім житла. Про це повідомив Шепетівський міськрайонний суд.

Так, придбавши у невстановлених осіб наркотичний засіб, В., за попередньою домовленістю неодноразово зустрічався із легендованими особами з метою збуту їм наркотичного засобу — метадону, кожного разу отримував від останніх заздалегідь ідентифіковані грошові кошти в сумі 1200 грн, навзаєм передавав паперові згортки з речовиною білого кольору — метадоном, обіг якого обмежено.

Всього збув метадону масою 0,17928 г на загальну суму 3600 грн.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та щиро розкаявся, зобов’язувався в подальшому наркотичних речовин не вживати та не збувати.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Апеляційного суду Хмельницької області.

До набрання вироком законної сили обвинувачений буде утримуватись під вартою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці