Як приватне підприємство на Хмельниччині «кинуло» на 100 тисяч Нетішинську міську раду

Шепетівська місцева прокуратура у судовому порядку вимагає розірвання договору підряду та повернення до бюджету коштів, сплачених на його виконання.

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства в бюджетній сфері.

Встановлено, що у жовтні минулого року між Нетішинською міською радою та приватним підприємством укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався за 335 тис. грн. виконати роботи щодо капітального ремонту ліфта у житловому будинку.

Згідно з умовами укладеного правочину кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2017 року.

Незважаючи на те, що замовником робіт здійснено попередню оплату за договором та на рахунок підприємства перераховано 100 тис. грн., підрядник до виконання своїх зобов’язань так і не приступив.

Окрім цього, претензії органу місцевого самоврядування з вимогою повернути отриману попередню оплату та листи про відмову від договору підприємство ігнорує.

Вказане завдає шкоду інтересам територіальної громади м. Нетішин та порушує належне функціонування об’єктів житлової інфраструктури міста.

— Тому, діючи на захист інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору підряду та повернення до місцевого бюджету коштів, сплачених на його виконання, — повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці