Чоловік за вбивство брата постане перед судом у Шепетівці

6 квітня 2018 року Шепетівський міськрайонний суд розпочне розгляд кримінального провадження щодо містянина, якого обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Трагедія сталася в Шепетівці 8 лю­то­го близь­ко 01:00. Між дво­ма бра­та­ми ви­ник­ла су­пе­реч­ка, що приз­ве­ла до смер­ті од­но­го з них. Під час роз­пи­ван­ня ал­ко­голь­них на­по­їв, між бра­та­ми ви­ник­ла су­пе­реч­ка, під час якої на ґрун­ті рап­то­во ви­ник­лих неп­ри­яз­них від­но­син один із чо­ло­ві­ків на­ніс кілька ударів по голові і тулубу брата. Від от­ри­ма­них травм ос­танній — 42 річ­ний чо­ло­вік — по­мер на міс­ці по­дії.

Санкції інкримінованої статті Кримінального кодексу передбачають покарання — від 7 до 10 років ув’язнення.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці