Копи затримали злодія раніше, ніж отримали повідомлення про крадіжку

Цієї ночі, 26 січня, шепетівські поліцейські під час патрулювання міста, близько 2-ї години помітили підозрілого чоловіка, який в руках віз металеву тачку. Про це повідомив начальник Шепетівського ВП Василь Шкіндюк, на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як з’ясувалося, на ній чоловік перевозив дві металеві каністри ємністю 20 літрів кожна з бензином, алюмінієву миску, баняк та металевий провід. Під час розмови з правоохоронцями чоловік заметушився та не міг дати чіткої відповіді на запитання чиє це майно та куди він його везе.

В ході проведення перевірки поліцейські встановили, що затриманий — 36 річний місцевий житель, раніше судимий. Тієї ночі він скоїв крадіжку в місцевої жительки. Жінка того ж дня звернулася до чергової частини поліції та повідомила, що в неї із сарайного приміщення викрали майно. Саме зазначені потерпілою речі й знайшли поліцейські в тачці злодія.

За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Копи затримали злодія раніше, ніж отримали повідомлення про крадіжку»

 1. Елена Солнечная коментує:

  Який наш кореспондент??? Вас там не було i близько! Статтю пише полiцiя, тож за матерiалами Шепетiвського ВП, так як пишуть iз “Шепетiвського вiсника”. А то взяли моду писати наш кор. Наш кор., що тупо передер статтю? Невже не соромно?

  • День за днем коментує:

   А де ви побачили твердження, що ми там були? Підпис “Наш кор.” зазначає, що інформація знайдена, оброблена і підготовлена у вигляді статті нашим кореспондентом, а не отримана від когось. На даний час Шепетівський ВП таку інформацію не оприлюднював і нам не надсилав, тому підписувати “За матеріалами Шепетівського ВП” – не маємо права. В статті, як ви мали помітити, зазначено джерело: “Про це по­ві­до­мив на­чаль­ник Ше­пе­тівсь­ко­го ВП Ва­силь Шкін­дюк, на сво­їй сто­рін­ці у Фей­сбу­ці”. На своїй особистій сторінці. Коли ми отримуємо інформацію з офіційних джерел, то обов’язково зазначаємо автора, та/чи посилання на офіційне джерело.

  • Елена Солнечная коментує:

   Ой, перестаньте виправдовуватись, бо це не поодинокий випадок. Начальник Шепетiвського ВП на своiй офiцiйнiй стoрiнцi оприлюднив iнформацiю, а ви сплiтаете, що ВП не оприлюднював. Ви тупо як завжди все переписуете. Я вже неодноразово порiвнювала, як пише так званий ваш кор. – cлово в слово iнформацiя сектору ювенальноi прeвенцii, cлово в слово iнформацiя РДА про рейд по сiм’ям i т.i.Ваш кор. будете пiдписувати, коли будете безпосередньо на мiсцi подii, а не люди проводять роботу, звiтують про неi, а ви все переписуете i ставите наш кор. До речi фото будете публiкувати тодi коли особи, якi на них зображенi дадуть вам на це дозвiл, бо можу на 100% сказати, що дозвiл на опублiкування на сайтi працiвникiв полiцii вони давали, а от те що ви iх виставили певнi особи обурюються, бо вам на це дозвiл не давали. Читайте трохи законодавство та не будьте такими дрiмучими. До того ж коли ви колись будете перероблювати iнформацiю, то питайте дозвiл у автора статтi чи дозволяе вiн вам ii перекручувати та змiнювати.

  • День за днем коментує:

   “Ваш кор. будете пiдписувати, коли будете безпосередньо на мiсцi подii”. А хто ви така, щоб нам вказувати, що і як підписувати? Якщо ви вважаєте, що редакція порушила ваші права (або чиїсь інші) – зверніться з відповідною заявою. Розберемося. Або відразу до суду звертайтеся. В статті наш кореспондент ще у першому абзаці вказав джерело інформації. Чи ви цього не бачите? А щодо фотографій, то вони ж не у цих людей вдома зроблені? Отримані з вільних джерел, які в статті зазначені. Ви дійсно вважаєте, що для публіккації в ЗМІ фотографій посадових осіб при виконанні своїх службових обов’язків потрібно отримувати спеціальний дозвіл? При тому, що інформацію поширила прес-служба? “До того ж коли ви колись будете перероблювати iнформацiю, то питайте дозвiл у автора статтi чи дозволяе вiн вам ii перекручувати та змiнювати.” Саме тому, в таких випадках, у підписі зазначено “Наш кор.”, а джерело зазначається в тексті. Давайте так: якщо у вас є до нас якісь претензії – завітайте до нас в офіс або напишіть заяву. Розберемось, і якщо ми порушили чиїсь права – принесемо вибачення. На ваші коментарі в Інтернеті ми більше відповідати не будемо.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці