Хмельницький обласний центр зайнятості за пів року працевлаштував 11 тисяч безробітних

Хмельницький обласний центр зайнятості за пів року працевлаштував 11 тисяч безробітних

У січні-червні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 47,2 тис. громадян, з яких 30 тис. мали статус безробітного.

Працевлаштування

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила 11,0 тис. осіб, в тому числі 8,1 тис. осіб зареєстрованих безробітних. Крім того, 1,9 тис. осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Вакантні посади та вільні робочі місця

З початку року 3,6 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області.

У січні-червні 2021 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 16,7 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7282,5 грн.

Майже 63 % вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери сільськогосподарського, лісового та рибного господарств, торгівлі та послуг, переробної промисливості, транспорту. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, спеціалісти державної служби, середній медичний персонал. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, укладальники-пакувальники, вантажники та інші.

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 59,2 % вакансій було укомплектовано.

Професійне навчання

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 2,0 тис. осіб проходили професійне навчання. У січні-червні 2021 року службою зайнятості видано 4 ваучера для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років.

Надання послуг учасникам АТО (ООС) та ВПО

Послугами центрів зайнятості області скористалося 747 демобілізованих військовослужбовців — учасників антитерористичної операції, які набули статус безробітного. Забезпечено роботою 107 учасників АТО (ООС). Також на обліку перебувало 100 безробітних з числа вимушено переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Працевлаштовано 22 особи.

Станом на 1 липня 2021 року. Кількість зареєстрованих безробітних становила 12,8 тис. осіб, в тому числі 352 військовослужбовця — учасника АТО (ООС), 39 осіб з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 57,9 % складали жінки, 27,5 % — молодь віком до 35 років, 24,8 % — особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 47,3 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 11,4 тис. осіб. Актуальними були 2,1 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 6 безробітних.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЩо потрібно знати про кар’єрне консультування у Хмельницькій службі зайнятості
Центр зайнятості допомогає безробітним Хмельниччини стати підприємцями
Навчання із 1-го вересня ніхто не відміняв
Рятувальники Хмельниччини визначали алгоритми спільних дій при лісових пожежах
Нардеп відкрив у Шепетівському районі сучасний освітньо-культурний простір
Хмельницька служба зайнятості попереджає про трудове рабство

Читайте у цій рубриціВодій автобуса, який наїхав на пішохода, відбуде покарання
Чоловік продав автівку своєму батьку, але суд визнав договір купівлі-продажу недійсним
Проєкт Держбюджету на 2022 рік: що передбачено для громад Хмельниччини
Шепетівська бригада парамедиків здобула призове місце на обласних змаганнях
Судові охоронці-самбісти Хмельниччини змагалися за першість
У Хмельницькому патрульні врятували чоловіка, в якого стався приступ епілепсії