Хмельниччина нарощує темпи експорту

Хмельниччина нарощує темпи експорту

Уторік обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно 663,5 млн дол. США і 508,8 млн дол. Порівняно з 2019 роком. експорт збільшився на 3,3 % (21,2 млн дол.), імпорт зменшився на 9,8 % (55,2 млн дол.).

Додатне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 154,7 млн дол. Коефіцієнт покриття експортом імпорту дорівнював 1,30.

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 133 країн світу. Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу збільшився порівняно з 2019 року на 1,3 % та становив 327,0 млн.дол., або 49,3 % від загального обсягу експорту. Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Іспанії. Серед інших країн світу найбільше експортувалися товари до Китаю, Єгипту, Туреччини, Білорусі.

У загальному обсязі експорту товарів порівняно з 2019 року збільшилася частка жирів та олій тваринного або рослинного походження; зернових культур; електричних машин. Натомість зменшилась частка насіння і плодів олійних рослин; цукру і кондитерських виробів з цукру.

Імпорт товарів з країн Європейського Союзу зменшився проти 2019 року на 6,8 % та становив 270,3 млн дол., або 53,1 % від загального обсягу. Серед країн ЄС найвагоміші імпортні надходження товарів здійснювалися з Німеччини, Польщі, Італії. Серед інших країн світу найбільші імпортні поставки товарів надходили з Китаю, Туреччини, Російської Федерації, Білорусі, Саудівської Аравії, США.

У загальному обсязі імпорту товарів збільшилась частка засобів наземного транспорту, крім залізничного; каучуку, гуми; їстівних плодів та горіхів. Зменшилася частка електричних машин; палив мінеральних, нафти і продуктів її перегонки; пластмас, полімерних матеріалів; виробів з чорних металів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧим українці годують світ?
Хмельниччина торгує із 127 країнами світу
Хмельниччина скоротила експорт та імпорт товарів
«Сатанівський консервний завод» свої закрутки експортує у Китай, Ізраїль, Канаду
Хмельниччина найбільше торгує із країнами ЄС та Росією
На Хмельниччину могла потрапити польська курятина з сальмонелою

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці планують відкрити поліцейський фронт-офіс
На Хмельниччині горе-мати, допоки сама пиячила, залишила 4-річну доньку на незнайомців
У Шепетівському районі пройде конкурс кухарів
Президент України звільнив двох очільників РДА Хмельниччини
У Хмельницькому в Центрі управління відходами можна безкоштовно здати та взяти собі побутову техніку
В обласному центрі молодь спільно з поліцією замальовували рекламу наркотиків